Skocz do zawartości
Forum

ciąża przez petting?


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

w dniu owulacji uprawiałam petting bez zabezpieczenia z chłopakiem. Byłam dziewicą. Po tym wszystkim plamiłam i troszkę krwawiłam przez około 2-3 dni. Miałam też śluz biały, czasem żółty przez ok 3 dni. Po tym wszystkim ok 5-6 dnia zaczęły mnie boleć piersi. Spodziewam się okresu na dniach. Dostałam trądziku dużego tak jak przed okresem. ( szczególnie silny był wczoraj). Czasem pobolewają mnie jajniki jak na okres i piersi mam nabrzmiałe.

Zrobiłam test 9-10 dnia ( zależy jak liczyć od pettingu) i wyszedł negatywny. Jednak objawy się nasilają. Mam śluz białawy nieciągnący ale taki jak przed okresem, czasem galaretowaty...

Myślicie, że powinnam zrobić test jeszcze raz? Czuję się tak jak przed okresem. Jak mówiłam na dniach się go spodziewam 1 dzień- max 2... Nie wiem co myśleć...Dodam że nie dotykaliśmy się narządami płciowymi. On nie skończył we mnie, ani na moich narządach płciowych.

Jedyne co to dotykaliśmy się palcami, rękami. Czy istnieje prawdopodobieństwo przeniesienia plemników przez palce kiedy mnie tam dotykał?

Pozdrawiam,
Niedoświadczona

Odnośnik do komentarza

Masz typowe objawy jak na czas pokwitania i zbliżający się okres, więc wszystkie dolegliwości mogą pojawić się w każdej chwili, bez żadnej zewnętrznej przyczyny. Naprawdę nie możesz znaleźć rzetelnych informacji, kiedy i za jakimi koniecznymi czynnikami zachodzi się w ciąże?

Najpierw dowiedz się jak powstają plemniki, gdzie są przechowywane, jak są wydalane, to sama ocenisz ryzyko a nie będziesz ciągle polegać na innych.

Sperma, której niewielką część wypełniają plemniki, musi mieć jakiś bodziec, aby wydostać się z magazynu.
Można też ją łatwo rozpoznać. Na powierzchni i w środku mytego, płukanego penisa nie ma plemników dopóki nie nastąpi wytrysk spermy, więc jak miałabyś zajść w ciąże?

Magazyny plemników jest we wbudowanym w strukturę nasieniowodu pęcherzykach nasiennych (tam czekają na prelastyczne skurcze miocytów nasieniowodów, zainicjowane skurczami orgazmowymi), odbiegające od najądrzy do przewodu wtryskowego, gdzie dopiero mieszają się z pozostałymi składnikami produkowanymi w większości w prostacie. Tak dopiero tworzą płodna spermę, która następnie po wydaleniu musi się uwodnić - przyjąć przezroczystą barwę; bardzo rozrzedzoną, niekleistą, nieśliską postać - (ostatnie dwie cechy, to niezmienne w czasie właściwości preejakulatu, wyraźnie odróżniające spermę od lubrykacji), aby plemniki ruszyły na poszukiwanie jajowodu. To nie jest tak hot siup. :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...