Skocz do zawartości
Forum

Przedwczesny wytrysk


Gość placekziemniaczany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość placekziemniaczany

Witam, mam pytanie czy ktos z panstwa probowal preparatow oglolnie dostepnych na internecie - typu Orgasm Control, ktore maja zmniejszyc problem z przedwczesnym wytryskiem.

Czy sklad tego preparatu moze zaszkodzic? Ogolnie czy moga byc jakies skutki uboczne?

Składniki ORGASM CONTROL:
BUKWICA LEKARSKA (BETONICA OFFICINALIS)
BURAK (BETA)
CAYENNE (CAPSICUM MINIMUM)
CZEREMCHA PÓŹNA (PRUNUS SEROTINA)
DZIĘGIEL CHIŃSKI (ANGELICA POLYMORPHIA)
GOTU KOLA (CENTELLA ASIATICA)
JEŻÓWKA PURPUROWA (ECHINACEA PURPUREA)
KOLA BŁYSZCZĄCA (COLA NITIDA)
LUCERNA SIEWNA (MEDICAGO SATIVA)
LUKRECJA GŁADKA (GLYCYRRHIZA GLABRA)
PRAWOŚLAZ LEKARSKI (ALTHAEA OFFICINALIS)
RDEST WIELKOKWIATOWY (POLYGONUM MULTIFLORUM)
SARSAPARILLA (SMILAX OFFICINALIS)
ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI (ELEUTHEROCOCCUS SENTICOSUS)
ORGASM CONTROL - pozostałe składniki
Witaminy: witamina E 21 mg, witamina B1 10mg, witamina B2 10mg, witamina B3 10 mg, witamina B6 10 mg, witamina B5 10 mg, witamina B11 120 mcg, witamina B7 110 mcg, witamina B12 10 mcg.
Inne składniki: Microcrystalline Cellulose, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide, Licorice.

Czy srodek ten jest bezpieczny?

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Nie zaszkodzi, ale nie pomoże.
To jest dobry pomysł, żeby przed seksem dziewczyna lub Ty sam zaspokoiła Cię, wtedy ciśnienie będzie mniejsze.
Zrezygnuj z masturbacji.
I poćwicz mięśnie kegla, może Ci to ułatwi sprawę :)

Nie wiem co Ty sobie ubzdurałaś z tymi mięśniami Kegla. Już Tobie pisałem, że w tym aspekcie wypisujesz bzdury.
Wyćwiczone mięśnie są przydatne, ale jak chcemy czasami powstrzymać wytrysk - jako ciekawy dodatek do perspektywicznego życia seksualnego, ale nie do szybkich efektów z problemami p.w. Wyćwiczone mięśnie o wiele bardziej przydatne są u kobiety niż faceta.
Porada, aby przy takim problemie nie masturbował się, jest najbardziej nietrafną, jaką można w ogóle postawić.

Nadawała byś się na spółkę z seksuologiem,... tym od wędzidełka. :-D

Miałaś takiego faceta?
Sprawdził się Twoje porady?
Wątpię, więc nie pisz bajek i zasłyszanych bzdur. Jeśli nazmyślasz to zaraz się za Ciebie wezmę i udowodnię, że zapodajesz idiotyczne zasłyszenia, które jakiś niedouczony jełop, nieadekwatnie powiązał z remedium na p.w.

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Nie piszę bzdur wyssanych z palca, kiedy czegoś nie doświadczyłam. Tak miałam takiego faceta i mu to pomogło.
Nie musi pomóc, ale może, czemu akurat to Cię tak boli?
Nie musisz mi nic udowadniać...

:(:( :P

Nic mnie nie boli, ale zwalczam niefachowe porady - niezależnie kto je napiszę.
Jeśli chcesz się obronić, to musisz szczegółowo opisać przypadek, gdzie Twoja porada odniosła pożądany skutek. Inaczej jesteś niewiarygodna.

Wszedłem na Twój profil i sprawdziłem jak piszesz. 90% Twoich postów jest jedno, dwu zdaniowych, więc do profesjonalizmu Tobie daleko.

Będę tępił każdą bzdurę, którą ktoś tu napisze, więc jak się Tobie to nie podoba, to proponuje zmienić dział lub forum.
Odkąd tutaj przyszedłem włożyłem w to forum największy wkład, więc obejmuje tutaj rządy dopóki mi się nie znudzi.
Jeśli ktoś chcę być przerobiony na kotlety, to zawsze może rzucić mi wyzwanie. Jednak nie radze, bo jeszcze się taki nie narodził, kto dałby mi radę, więc ostrzegam. Wielu, wiele nieprzeciętnych kos próbowało i wszyscy padli. Nie przewiduje innego scenariusz i w przyszłości. :-D

No to wracamy do pisania merytorycznie.
Czekam co masz do "powiedzenia"?

Odnośnik do komentarza

Jesteś zabawny serio :)
Nie chce mi sie z nikim bawić w udowadnianie komuś czegoś, lub kłócić się, że warto w niektórych przypadkach pisać krótko i zwięźle. Tu nie chodzi o rozprawki. W większości postów i tak autorzy nie odpisują.
I nie będę teraz uważać na słowa, bo Ty rzucasz wyzwania.

Już jeden tutaj taki na forum był i uciekł wściekły.
Może to Ty :)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek2
Mam niezłą zabawę, to nie ja zgłaszam nadużycia bo i w jakim celu? Przecież nikt mi tu nie grozi :))

Haha, biedaczek.

Ty nie Ty,.. Mało ważne...
I tak nikt prawdy nie zweryfikuje.

Tobie osobiście nikt nie grozi, bo i po co?
Moje wpisy nawołujące do rzetelnej merytoryki, będą groziły Twoim wpisom a od tego jest forum.

Nie ma nad czym więcej się produkować, więc zobaczymy co będzie dalej ha ha.
Ja zabawę uwielbiam, więc mamy jeden punkt styczny. :-))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...