Skocz do zawartości
Forum

Problemy z erekcją


Gość Marek22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat, od jakiegoś czasu mam zauważam problemy z osiągnięciem erekcji lub jest niepełny wzwód, rannych wzwodów nie mam co mnie bardzo niepokoi. Często się masturbowałem lecz nie wiem czy ma to związek z moim problemem. Gdy ma dojść do stosunku poprostu odmawia posłuszeństwa lecz gdy mamy grę wstępną wszystko jest ok. Nie wiem czy to też mo jakiś wpływ ale moje jądra się cofają, a co do samej erekcji gdy już jest nie czuje, że jest pełna i jakby bez energii.

Odnośnik do komentarza

W ogóle potrafisz uzyskać i utrzymać w długim czasie wysokie podniecenie?
Bo wiesz, w nastoletnim wieku nie potrzeba nawet zbytniego podniecenia, aby poprzez tarcie uzyskać orgazm.

Zwłaszcza podniecenie przez dłuższy czas utrwala wzwód. Aktywność kobiety na grze wstępnej sporo pomaga. Jeśli Ty odwalasz całą robotę a ona jest bierna, to może tak się dziać.

Każda bystra doświadczona kobieta mówi, "dajcie mi żywego penisa a reszta jest niekonieczna - ja wiem jak go doprowadzić do stanu używalności"

Choć to nierealne, to chciałbym widzieć tą Waszą grę wstępną, ile trwa? Wtedy od razu wychwyciłbym błędy i moment kiedy podejmujecie decyzje od iniekcji...

Poczytaj też archiwum, bo podobnych tematów są tu na kopy. Wątki o najczęstszych problemach powinny być przyklejone.
Niektórzy myślą, że czy są chudzi, czy otyli, źle się odżywiają, spożywają marketowe barachło naszpikowane chemią, prowadzą siedzący tryb życia, to zawsze w tym wieku penis musi stać jak stalowy pręt...
Guzik prawda. Na problemy, czy ich brak pracuje się stylem życia już od kołyski.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...