Skocz do zawartości
Forum

Czesciowy wzwod


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj problem wyglada nastepujaco podczas zblizenia z dziewczyna (dla mnie i dla niej jest to pierwszy raz) z ktora jestem od przeszlo pol roku mam normalny wzwod, moj penis jest twardy i wszystko jest tak jak trzeba, ale gdy juz ma dojsc do zblizenia nagle opada i nie mam pojecia co moze byc tego przyczyną, moze stres? Po przebudzeniu itd ze wzwodem nie ma zadnego problemu pojawia się to tylko podczas zblizenia. Jestem osoba niepalaca i pije naprawde okazyjnie nie chce sie załamywać i caly czas tlumacze sobie ze to jednak stres, jak myslicie moze problem tkwi wlasnie w tym stresie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Przyczyn może być wiele. Jeśli miedzy Wami dochodziło już do udanych zbliżeń, to jak wspominasz może być to stres - że ktoś Was nakryje, pośpiech...
Młody chłopak może uzyskiwać błyskawiczny wzwód, ale to nie znaczy, że zawsze jest gotowy do seksu. Rada dla Ciebie, to postarajcie się o znacznie większe podniecenie - w dłuższym czasie. Wtedy wzwód solidnie się utrwala. Do tego trzeba mieć komfortowe warunki i więcej czasu.
Do seksu trzeba być wyluzowanym psychicznie, skupić się na budowaniu dobrej atmosfery.
Oczywiście pojętna partnerka jest jak najbardziej mile widziana. Nie ma nic gorszego jak dziewuszka z sianem w głowie, która kompletnie nie wie co robić,.. poza głupimi minami i czekaniem na cud. :-)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz! To ja zbyt szybko błędnie przeczytałem :-)
Na pierwszy raz najlepsza jest duża dawka humoru. W ogóle żartowanie rozładowuje stres. Jest pomocne nie tylko na pierwszym razie. Niedobrze podchodzić do pierwszego razu, bez wcześniejszych przymiarek w czasie pettingu. Znajomość ciał i inne rodzaje bez penetracyjnego seksu znacznie ułatwiają ostateczną inicjacje.
Inaczej zdarzyć może się wszystko a ryzyko nieporadności spore. Nic nie piszesz o przygotowaniu? Tak z marszu to można, ale będąc doświadczonym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...