Skocz do zawartości
Forum

ból podczas stosunku


ejcila

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat, dziewictwo straciłam 13msc temu z moim chłopakiem z którym jestem do teraz. W dodatku biorę tabletki daylette od około 9msc. Bardzo go kocham i nie czuje jakiejś zmiany żeby mogły mnie spotykać takie rzeczy.. Zawsze sprawiało mi to przyjemność aż do niedawna. Zaczęło się to jakieś 2 miesiące temu. Gdzie zawsze byłam w siódmym niebie podczas stosunku, to nagle strasznie mnie zaczęło boleć a po stosunku to już w ogóle. Byłam pewna że to z powodu że robimy to za często i za mocno. Jednak za każdym razem sprawiało mi to co raz większy ból i postanowiliśmy tego nie robić żeby dowiedzieć się o co chodzi. 1,5 tygodnia nie uprawialiśmy seksu chcieliśmy spróbować czy juz się wygoiło jednak na marne. Zrobiłam test Gineintima gdzie wykazał że nie mam żadnej infekcji. Poszłam więc do lekarza Ginekologa on stwierdził że jest wszystko dobrze jajniki, macica, idealnie. Jedynie lekkie zapalenie, przepisał mi globułki dopochwowe x3 Pimafucin. Miałam akurat okres więc wszystko mi się przeczyściło i zaczęłam brać globułki. Wczoraj zakończyłam je przyjmować. Dziś wreszcie chcieliśmy z moją miłością uprawiać seks. Jednak w trakcie kiedy we mnie wchodził czułam ból gorszy niż jak traciłam dziewictwo.. Stwierdziłam że to pewnie przejdzie zaraz, ból był niewyobrażalny ale potem już było normalnie, jednak po stosunku odczuwałam kosmiczny ból do teraz posmarowałam climatozolum ale mało mi to dało. Nie wiem już co robić bo ginekolog mówił że jest wszystko okej. Czym to może być stosowane, proszę o pomoc bo już mnie to załamuje, że ja nie mogę mieć z tego przyjemności i zaspokoić mojego partnera.

Odnośnik do komentarza

ejcila
No w okolicach pochwy, przy ,,wejściu'' i tam okropnie boli na samym początku stosunku i po.

Oglądałaś w lusterku wejście do pochwy, przedsionek pochwy, czy nie ma jakiś zmian, otarć, wyprysków, plamek?
Jest to pieczenie śluzówki, czy boli pod skórą?

Odnośnik do komentarza

Co na to pieczenie ginekolog? Nic?
Zmień ginekologa. Może masz grzybice pochwy, lub jakieś zapalenie bakteryjne. Jedno jest pewne,.. tak być nie powinno.
Możliwe że chłopak coś do Ciebie przywlókł. Musisz przeanalizować co mogłoby być przyczyna przed wystąpieniem objawów.

Odnośnik do komentarza

No ginekolog stwierdził ze mam tylko lekkie zapalenie pochwy a tak to wszystko ok i przepisał mi pimafucin globułki. Z chłopakiem nie wydaje mi się żebyśmy ,przenosili'. Możliwe że może to być przez jakiś płyn do płukania, proszek, czy perfumy? W dodatku lekarz mi odpisał żebym poszła do seksuologa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...