Skocz do zawartości
Forum

Dziewictwo


Gość hahahahxdd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hahahahxdd

witam mam taki problem.Mam prawie 18 lat i jestem dziewicą.Można powiedziec ze fizycznie jestem gotowa na swoj pierwszy raz no ale psychicznie nie za bardzo poniewaz boje sie ze bedzie wpadka nawet z prezerwatywą.Ostatnio mam nieregularne miesiączki i nie wiem dokladnie kiedy mi wypaddnie dzień niepłodny.Co mam zrobić bo nie wiem a chce mieć już za sobą tą? Hmmm?

Odnośnik do komentarza

To samo,.. przeczytaj tutaj - https://portal.abczdrowie.pl/na-czym-polega-stosunek-przerywany

Mam nadzieje, że pierwszy raz będzie z kimś dobrze znanym, ze stałym chłopakiem, z którym już uprawiacie inne rodzaje seksu oprócz dopochwowego. Taka powinna być chronologia postępowania zanim się zdecydujesz. Wtedy masz przegląd i jakiś wpływ na kontrole przebiegu zbliżenia dopochwowego.
Gotowość psychiczna przychodzi z rzetelna wiedzą teoretyczną i jej poprawnym rozumieniem.
U Ciebie nie jest z tym najlepiej a w tym wieku powinnaś już być n 100% obkuta.
Mógłbym Tobie wyznaczyć najlepszy dzień cyklu na pierwszy raz, ale nie podajesz danych?

Odnośnik do komentarza
Gość hahahaxdd

Tak mam stałego chłopaka,jestem z nim prawie 10 miesiecy i chce być z nim już na zawsze i on tez, już się zabawiamy od dluzszego czasu.A chce mieć to już za sobą bo chce zobaczyć jak to jest.Noo a co ja moge dać żeby wyznaczyć jak od listopada mi sie strasznie rozregulował okres i za kazdym razem inaczej trwa albo jest krótszy albo dłuższy i nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Hej,
W kwestii spokoju psychicznego podczas stosunku i odpowiedzniej antykoncepcji faktycznie udaj się do lekarza.
Jeżeli nie jesteś gotowa psychicznie, nie rób nc na siłę- dziewictwo i bycie dziewicą niczego nie ujmuje a w dzisiejszych czasach wręcz przeciwnie- patrząć na te "gorące" trzynastki z brzuchami :D Jeżeli narazie "sex igraszki" wam wystarczaja to poczekajcie jeszcze z sexem. Jeżeli będziesz robić coś wbrew swojej psychice i jej kondycji tylko zrobisz sobie na złość. A po co Ci to ? :)

Odnośnik do komentarza
Gość hahahaxdd

No właśnie że ja pragne tego tylko boje siee wpadki,że coś pojdzie nie tak,oczywiscie ze bedziemy to robić z prezerwatywą ale tabletek nie chce.No dobra zobaczymy jak to wyjdzie.Dziekuje za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...