Skocz do zawartości
Forum

nieregularny okres i seks


Gość Nataliaaaa23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nataliaaaa23

Mam 18 lat, 3 tyg temu pierwszy raz współżyłam z moim chłopakiem (2 razy) zabezpieczyliśmy sie prezerwatywą i zaraz po jego wytrysku wyjął członek. Zapewniał ze wszystko było okej, ja tez tak sądzę. Od początku miesiączkowania mam nieregularny okres, co wynika z głównie ze stresu i masy ciała (jestem drobną i bardzo szczupłą kobieta). Czasami okres był regularny, czasami nie miałam go 2 miesiące czy miesiąc. Ostatnią miesiączkę miałam 11 stycznia, jest 24 luty i żadnych oznak zbliżającego sie okresu a stres i obawa ciąży wzrasta. Czy jest duże prawdopodobieństwo ze jestem w ciąży czy to po prostu normalny u mnie spóźniający sie okres ?

Odnośnik do komentarza

Mocno nieregularny cykl może być objawem niedożywienia, braku makro i mikroelementów. Mają tak często anorektyczki, bulimiczki - w skrajnych przypadkach cykl zanika całkowicie. Organizm broni się przed stratą i tak już nikłych zasobów.

Myślisz, że prezerwatywa była nieszczelna?
Jeśli jesteś typową panikarą, to albo nie uprawiaj dopochwowego seksu, albo podejmij jakieś kroki w celu zniwelowania nieregularnego cyklu.
No i zamiast na pierdołki, przeznacz czas na doszkolenie się, w dziedzinie pierwszej potrzeby. Kontakty seksualne są codziennością człowieka, więc trzeba o seksualności obydwojga płci wiedzieć jak najwięcej. Ty i liczni Tobie podobni sprawiacie wrażenie jakbyście spadli z księżyca. Nie masz wiedzy, to nie podejmuj ryzykownych zachowań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...