Skocz do zawartości
Forum

RE: Odpowiedni wiek na sex ?


Gość tysia_90

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie opinie na ten temat mają inni? Przeważnie mówią, że seks nie jest dla dzieci, pod warunkiem, że sami "dziećmi" nie są. Więc często bywa, że założyciel tematu dostaje baty za swoje pytanie i za to, że się nad tym w ogóle zastanawia, bo jest w nieodpowiednio młodym wieku.
Poza tym po polsku mówimy: seks, a nie sex.
Odnośnik do komentarza
trzeba czuć się na tyle odpowiedzialnym żeby ponosić odpowiedzialność nie tylko za siebie ale też za drugą osobę, nie ma określonego wieku, ważny jest właściwy człowiek i aby nie robić tego wbrew sobie bądź podążając za modą(bo na przykład wszystkie koleżanki z klasy już mają swój pierwszy raz za soba):)
Odnośnik do komentarza
najlepszy wiek na uprawianie seksu jest wtedy kiedy czujemy sie odpowiedzialni za swoje czyny , za siebie i przede wszystkim za innych ! To taki moment w zyciu kiedy jestesmy sobie w stanie powiedzieć : " W razie wpadki jestem na to przygotowany/a ". I oczywiscie jesli sie naprawde kocha druga osobe wtedy jest to odpowiedni moment do współżycia :)
Odnośnik do komentarza
Gość średnio-latek

Seks u młodziezy to takie samo "pozowanie na dorosłego" jak przypalanie papierosa w szkolnej ubikacji, czy popijanie piwa w krzakach. Wielki błąd. Ta konkretna czynność nie powinna być praktykowana w wieku kilkunastu lat, a jej promowanie wśród młodzieży jest niewłaściwe i szkodliwe.
Mój "pierwszy raz" był w wieku lat 20-stu, a i tak uważam, że za wcześnie. I nie dlatego, ze nie było okazji, po prostu nie czułem się na to gotów. Dlatego nie wierzę, że nastolatek jest wystarczająco dojrzały do seksu. Może jest rozwinięty fizycznie, ale psychicznie nie jest dojrzaly. Lepiej, naprawdę lepiej z seksem poczekać do prawdziwej dorosłości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...