Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie piersi


Gość jolcia09

Rekomendowane odpowiedzi

ja mysle ze jesli chce sie miec wiekszy biust to nalezy cwiczyc miesnie klatki piersiowej ewentualnie mozna brac te tabletki ale nie nalezy sie nastawiac na spektakularne efektu. w koncu ladniejszy jest jedrny lekko opalony biust niz zaniedbana skura na duzych piersiach. no nie? a skalpel to juz w ostatecznosci chociaz ja bym sie nigdy na cos takiego nie nastawiala bo male piersi sa o wiele wygodniejesze w noszeniu:lol:
Odnośnik do komentarza
Ja wychodzę z założenia, że trzeba się cieszyć z tego, co się ma. Mam mały biust, ale nigdy bym w sobie nic nie zmieniła, w przeciwieństwie do mojego byłego faceta... Bardzo śmieszy mnie fakt, że mój poprzedni związek rozpadł się z powodu operacji nosa mojego eks! On był po prostu za bardzo zapatrzony w siebie:D
Odnośnik do komentarza
ej ej
tak sie spytam z ciekawosci, bo jestem nie w temacie wybitnie^^
powiekszanie piersi to tylko przez te silikonowe < lub im podobne> implanty czy jest jakas inna metoda? a jesli juz te implanty to jak to sie potem ma np do karmienia piersią po porodzie?
oswiec mnie ktos.

btw. dla mnie to troche niepojęte. Zwykle jest tak, ze kazda czesc ciała, nawet jesli jest naprawdę niedoskonała i daleka od ideału to jednak jest "stworzona" tak, ze jakos komponuje sie z resztą. Ingerencja w te sprawy jest dla mnie dosłownie- i nie tylko^^- sprzeczna z naturą. Sama nigdy bym sobi tego nie zrobiła. Chociazby z względow czysto praktycznych :lol:
Odnośnik do komentarza
wyczytalam ze:
1) chirurg bierze pod uwage wiek kobiety i to czy ma zamiar urodzic jeszcze dziecko i karmic je piersia by dobrac odpowiednia ilosc implantu (tzw protez:lol: ) do wszczepienia aby nie spowodowala ujscia tkanki gruczolowej
2) w przypadku powiekszania piersi u mlodej kobiety wykonuje jak najmniej urazowe naciecia (np w okkolicach pachu lub w bruzdzie podpiersiowe a nie wokol otoczki) i umieszcza implant pod miesniem piersiowym wiekszym.
dlatego mozna po takim zabiego karmic piersia;)
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
Powiem tak, nie wierzę ni w ząb, że tabletki powiększające biust faktycznie działają. Po prostu nie wierzę w to, że mogłyby być skuteczne.
Jeśli chodzi o powiększanie piersi to są znane mi dwie metody pierwsza, za pomocą implantów. Kiedy to chirurg wszczepia odpowiedniej wielkości implanty. I druga alternatywna za pomocą, kwasu hialuronowego.
Niedawno czytałam w Joy o klinice IQ Medica w Warszawie, która wykonuje takie zabiegi, zarówno te tradycyjne, jak i metodą Macrolane ( wypełnianie piersi kwasem hialuronowym).
Powiem szczerze, że sama nie należę do osób hojnie obdarzonych przez naturę więc lubię się dokształcić w sprawie powiększania piersi.
I dlatego też wiem, że nie warto jest wierzyć w cudowne działanie tabletek powiększających piersi.
Przyznam, że bardzo zainteresowała mnie ta metoda powiększenia piersi za pomocą żelu Macrolane ( kwas hialuronowy ) bo moim zdaniem jest bardziej bezpieczna. I trwa dużo krócej. Nie mniej jednak nie należy zapominać, że jeśli ktoś zdecydowałby się na operacyjne powiększanie piersi nie może zapomnieć o tym, że należy udać się do renomowanej kliniki ( jak np. wymieniona IQ Medica). Zanim przystąpi się do zabiegu przeprowadzone jest szereg badań, które pomogą uniknąć ewentualnych powikłań, a my jako pacjentki mamy pewność, że zabieg przyniesie oczekiwane efekty, a co najważniejsze będzie dla nas bezpieczny.
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Wiesz wypełnianie biustu kwasem hialuronowym (który notabene ma szerokie zastosowanie w kosmetyce również jako wypełniacz zmarszczek) jest według mnie świetną metodą, aczkolwiek krótką. Metoda ta jest metodą bezoperacyjną, która znacznie skraca rekonwalescencję pozabiegową. Kwas hialuronowy o określonej gęstości pochodzenia niezwierzęcego jest związkiem chemiczny naturalnie występujący w organizmie nie jest traktowany jako ciało obce, przez co ryzyko komplikacji jest minimalne. Mnie to przekonuje.
Odnośnik do komentarza
tatarak napisał/a:

Niedawno czytałam w Joy o klinice IQ Medica w Warszawie, która wykonuje takie zabiegi, zarówno te tradycyjne, jak i metodą Macrolane ( wypełnianie piersi kwasem hialuronowym).


Czytałam ten artykuł. Ale IQ Medica robi też implanty siliconowe i mają do tego świetnych chirurgów. Moja koleżanka z totalnej deski robiła sobie duże B (całkiem rozsądnie) i umierała z bólu po zabiegu, ale to jest coś z czym trzeba się liczyć. Natomiast teraz jest bardzo zadowolona z efektów, bo mówi że w końcu czuje się kobietą. Ale trzeba dobrze dobrać klinikę i lekarzy, bo taki zabieg ponoć łatwo skopać. Ja bym się nie zdecydowała, ale uważam że każda kobieta ma prawo wyglądać tak jak sobie wymarzy.
Odnośnik do komentarza
jolcia09 napisał/a:
Moja koleżanka stosuje tabletki FABULOUS BREASTS na powiększenie piersi i zachwala mi je w niebo głosy, ja jednak wciąż nie dowierzam w skuteczność takiej metody... w końcu co skalpel to skalpel... a wy jak myślicie?


Osobiście nie wierze w jakiekolwiek tabletki powiekszajace piersi. Bardzo czesto tak wlasnie działaja tabletki antykoncepcyjne, ale raz musialabys je zazywac caly czas, co nie jest dobrym pomsylem, a dwa dluzsze zazywanie hormonow bez przerwy nie jest dobre dla organizmu. W tabletkach ktore zachwala Ci kolezanka tez na pewno sa jakies hormony- nie widze innego sposobu jak tabletkami powiekszyc piersi. Tak czy siak zdecydowanie odradzam. Ja rok temu powiekszyłam sobie piersi i byla to jedna z najlepszych decyzji jakie podjelam. Nie byla to jakas radykalna zmiana, bo nie chcialam wygladac jak pamela, ale z duzym B czuje sie kobieco i pewna siebie. nie ma co sie cackac z tabletkami, hormonami i faszerowaniem swojego ciala jakims dziadostwem. osobiscie polecam Euroklinike - w moim przypadku spisali sie rewelacyjnie. Aha, pytaj o dr wilgusa!;)
Odnośnik do komentarza

"Jak będziesz stara" czyli za jakieś kilkadziesiąt lat, prawda? A do tej pory dziewczyna ma byc nieszczęśliwa z powodu małego biustu? Poza tym teraz można również zrobić sobie powiększanie biustu kwasem hialuronowym, czyli substancją która naturalnie występuje w naszym organizmie. Efekt utrzymuje się do 2 lat więc nie będzie żałować na starość.

Odnośnik do komentarza
Kwas hialuronowy może i jest mniej inwazyjny niż wszczepianie implantów, jednak jest krótkoterminowy. Z tego co się orientuję to po paru latach biust znowu jest tak jak dawniej, a do tanich ten zabieg nie należy. Także jak już powiększać biust to na stałe. Wydaje mi się, że nie ma co się obawiać operacji plastycznych, jeżeli będzie się miało dobrego chirurga plastyczne, to nie będzie obawy przed powikłaniami. A teraz te nowe implanty mają powłokę pokrytą specjalnym mieszkiem, dzięki któremu blizny nie są takie duże. Wiem, że dr Kratochwil z takich właśnie korzysta. Także na pewno dobrze iść do niego na konsultacje, zapytać o wszystko i rozwiać wątpliwości dotyczące tej operacji.
Odnośnik do komentarza
A ja Wam powiem, że również nie wierzyłam w tabletki i rozważałam opcję zabiegu. Jestem po urodzeniu dwójki dzieci i same wiecie w jakim stanie są wtedy piersi.. Chciałam poddać się operacji, ale przeczytałam na forum internetowym o tabletkach Bust Up. Zakupiłam pierwsze opakowanie i po miesiącu ich stosowania piersi wyraźnie się podniosły i nabrały jędrności. Nie czuję się oczywiście jak nastolatka ale ich stan jest 100% lepszy, także wiem, że operacji na pewno się nie poddam :) Polecam Paniom, nawet jak nie wierzycie warto spróbować, bo jest widoczny efekt.
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad operacją, ale jak czytam posty, to sama już nie wiem. Na pewno większe piersi znacznie podniosłyby moją atrakcyjność.Powiększanie biustu jest chyba zarezerwowane dla trochę zamożniejszych. Ale pozostaje zawsze pomarzyć. Na pewno bardziej podobałabym się sobie i mężowi.

Odnośnik do komentarza
Niestety mi żadne proszki nie pomagały na ujędrnienie czy powiększenie piersi .Próbowałam juz wszystkiego .Dlatego zdecydowałam się na zabieg powiększenia własnym tłuszczem .Czytałam o tej metodzie i wydała mi się najlepsza porównując z innymi .Metoda jest naturalna - tłuszcz zostaje na zawsze- wiec jest lepsza od powiekszania piersi kwasem hialuronowym - bo kwas trzeba uzupełniac. Moje piersi są super ,nareszcie jestem z nich zadowolona .Zabieg wykonała mi dr .Monika Grzesiak. Doświadczona specjalistka .Polecam
Odnośnik do komentarza
Gość amanda30
Czy tabletki faktycznie działają? Jaki jest ich koszt? Chciałabym zrzucić pancerny biustonosz i mieć odpowiedni rozmiar piersi. Na pewno gwarancją na idealny biust są zabiegi powiększania piersi, ale są bardzo kosztowne.
Odnośnik do komentarza
Dziewczyny tabletki wam biustu nie powiększą, nie ma opcji. Tylko i wyłącznie chirurgia plastyczna. Ja sama wypróbowałam tabletki Bustello i wiem na czym to wszystko polega. Nie chodzi o to , że z rozmiaru A wpadniesz na C, tylko o to, że jeśli na przykład karmiłaś piersią, albo z innej przyczyny piersi straciły jędrność, stały się sflaczałe to wówczas sięgamy po tabletki, tu polecam wyżej przeze mnie wspomniane. Dzięki nim mój biust wrócił do swojej kondycji, jest ładnie uniesiony. Na plaży nie ma wstydu :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...