Skocz do zawartości
Forum

Czy jest się czego wstydzić?


Gość Mnishka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem 27 letnią dziewicą. Jak do tego doszło już tłumaczę...
Byłam w toksycznym związku przez dwa lata. Osoba z którą byłam na początku wydawała mi się godną zaufania, tą jedyną... Jednk po mniej wiecej pół roku coś zaczęło się psuć (miałam wówczas 22 lata). Chłopak nie wytrzymał czekania i mnie zdradził. Głupia ja wybaczyłam mu (miałam poczucie winy, że to przeze mnie, bo nie chciałam mu dać seksu). Postanowiliśmy wrócić do siebie i "ratować" związek. Niestety już nigdy nie potrafiłam mu do końca zaufać... Stąd też nigdy nie uprawialiśmy seksu, jedynie pieszczoty oralne. Poszłam po rozum do głowy i po dwóch latach męczarni zakończyłam to. Miałam duży problem z zaufaniem kolejnemu facetowi i tak jest do dziś. Poznałam jednak pewnego mężczyznę, jest to moj kolega z pracy. Kiedyś wybraliśmy się na obiad po pracy i powoli zaczęliśmy się czesciej spotykać. Ciągnie nas ku sobie, ale boję się że prędzej czy pozniej będę musiała wyjawić mu mój sekret... Boję się, że po pierwsze nie uwierzy, pomyśli, że kłamię, a po drugie wyśmieje mnie i pomyśli, że jestem jakaś wariatką...

Odnośnik do komentarza

Mnishka, zupełnie nie masz się czego wstydzić. Co więcej, powinnaś być dumna, że jesteś dziewicą i że czekasz na partnera, że chcesz być "cała dla niego". Pamiętaj jednak, by być z partnerem szczerą, jeśli już zdecydujecie się na współżycie. Nie wstydź się, nie kryj tego, że jesteś dziewicą. Nie rób z tego jakiegoś tabu. Niepotrzebnie. Wierzę, że wspólnie uda Wam się wszystko "przegadać" i że oboje będziecie zadowoleni ze swojego życia seksualnego. Tego Wam życzę! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość takuważam

Nie ma nic wstydliwego w byciu dziewicą. Absolutnie nic, w żadnym wieku.
Mnie natomiast niepokoiłyby twoje przesadzone reakcje, prawdopodobnie w toku procesu wychowawczego wyprano Ci mózg i teraz masz typowa nerwicę seksualną. To wręcz epidemia w katolickich domach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...