Skocz do zawartości
Forum

Problemy z seksem.


Gość Switch22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Switch22

Witam!
Mam 18 lat i mam pewien problem. Otóż ostatnimi czasy mam bardzo słabe erekcje i/lub nie mam ich wcale. Nawet przy zbliżeniu z dziewczyną jest mi ciężko osiągnąć pełnię sił. Nie mam ochoty na seks, nawet o nim nie myślę. Za to bardzo często zaczęły pojawiać się polucje. Dlaczego jest tak, że na seks ochoty nie mam, a polucje pojawiają się jak gdyby nigdy nic?

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawy problem, ale jak ktoś może Tobie pomóc, jeśli tak mało piszesz o trybie swojego życia, tak bytowego, jak i seksualnego?
Gdybyś poszedł do seksuologa, to tam musiałbyś mu na kilku sesjach opisać całą historię Twojego życia, więc jak ktoś może zgadnąć co Tobie dolega?

Odnośnik do komentarza

Switch22, zbyt mało informacji, by dać konkretną poradę. Być może przyczyny mają charakter psychiczny? Być może masz problemy ze wzwodem i słabe libido, bo obawiasz się niechcianej ciąży? Polucje się pojawiają, bo nie ma stresu, nie ma obaw, że dojdzie do zapłodnienia, natomiast już podczas zbliżenia z dziewczyną mogą wyhamowywać się obawy i różnego rodzaju lęki przed współżyciem. Więcej mógłby powiedzieć seksuolog. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...