Skocz do zawartości
Forum

Miesiączka pomocy!!


Gość ktośktośxd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ktośktośxd

Witam jakieś 10 tyg temu chlopaka dotykal mnie penisem z preejakulatem z 1 min po koncu wejscia do pochwy lechtaczce i wargach sromiwych dodam ze zadnego innego wytrysku jak i stosunku nie bylo.Po tym zajsciu dostalam w grudniu okresu który trwał tylko 5 dni i był trche bolesny i tak troche obfity no i w styczniu tez dostalam ale trwał 4 dni i był obfity i bolesny.Co zawsze miałam bolesne misiączki i trwały 6 dni i cykl był 28 dni a teraz byl 27 i 26.Czy to mogło być spowowodowane stresem i schudnieciem? Dziś znów jest dzień misiączki a jej nie ma?A Już od paru dni bolą mnie piersi i troche są nabrzmiałe,do tego pojawiły mi sie pryszcze na twarzy no i od wczoraj czasami boli mnie podbrzusze.Czy to znaczy ze dostane okresu niedługo?Pomocy!!No i dodam że prawdopidobnie mialam owulacje w polowie cyklu bo mialam wtedy dużo przezroczystego śluzu.

Odnośnik do komentarza
Gość ktośktośxd

ciekawskaona
Spokojnie!! Skoro juz dwa razy po zdarzeniu mialas miesiaczke to minely ok. 2 mce . Z pewnoscia bys juz cos zauwazyla w tym czasie. Skoro cie bola piersi i podbrzusze juz nie wsponinajac o pryszczach to okres zbliza sie wielkimi krokami :) moim zdaniem na ciaze nie ma szans ale jak cie to tak atresuje to zrob test ! Na pewno juz powie prawde:)

No nic czekam dalej mam nadzieje że sie pojawi.Nie no nic takiego nie zauwazylam, no chyba ze jakies 7-8 tyg temu bolal mnie zoladek po jedzeniu jak i na czczo oraz bylo mi niedobrze po tym ale nic wiecej sie nie dzialo.Mozliwe ze przez stres mi sie spoznia bo caly czas sie boje no ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Gość ktośktośxd

No wlasnie mi tez przez to moze sie spozniać bo tez sie stresowalam przez te 2 miesiace strasznie no i teraz tez mam stres.No mam nadzieje ze jutro juz bedzie bo zaczyna mnie teraz boleć coraz bardziej podbrzusze wiec zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem ;) niby miesiączka powinna być od dwóch dni, podbrzusze mnie boli, piersi mnie bolą generalnie odchodzę od zmysłów. Mam gigantycznego stresa i prawdopodobnie przez to spóźnia mi się miesiączka. Pamiętaj, że w stresie jesteś w stanie zobaczyć objawy, których nie ma ;) Bo gdybyśmy Ci powiedziały, że wargi sromowe przy ciąży mają mieć pomarańczowy kolor to i tak byś się tego dopatrzyła, gwarantuję Ci to ;) odczekaj kilka dni i zrób test

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...