Skocz do zawartości
Forum

Cały czas stresuję się, że mogę być w ciąży


winston

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż ja i mój chłopak współżyjemy od kilku miesięcy. Jest to mój pierwszy partner seksualny. Zabezpieczamy się używając prezerwatyw, a także często sprawdzam dni płodne, żeby ich unikać jeżeli ma dojść do zbliżenia. Jednak ciągle mam obawy, że zajdę w niechcianą ciążę. Zastanawiałam się czy nie zacząć zabezpieczać się także globulkami, jednak zdania na temat ich użytkowania i skuteczności są podzielone. Tabletki antykoncepcyjne odpadają. Co mogę zmienić, żeby w pełni cieszyć się seksem i nie stresować się ewentualną ciążą? Pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza

Dla takich osób jak Ty seks nie jest wskazany, bo choćby nie wiem jak będziesz zabezpieczona, Ty i tak będziesz wiecznie w stresie. No ale..

Globulki są skuteczniejsze niż prezerwatywa i dni niepłodne. A w połączeniu daje 100%.

Brałam tyle lat globulki, partner kończył we mnie (bez gumki oczywiście), nawet w czasie przerwy i w ciąże nie zaszałm. Jak będziesz brać regularnie tabletki to będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Żadna metoda antykoncepcyjna nie daje stuprocentowej gwarancji. Jedyne wyjście to dorosnąć na tyle, by móc wziąć odpowiedzialność za swoje czyny (czyt. ewentualne dziecko), i znaleźć partnera, który będzie równie odpowiedzialny. Dzięki temu będziesz miała poczucie bezpieczeństwa, bo nawet gdyby zdarzyła Ci się wpadka, nie oznaczałoby to dla Ciebie dramatu trudnego samotnego macierzyństwa, a jedynie powiększenie rodziny.

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...