Skocz do zawartości
Forum

Ból i krwawienie przy każdym stosunku


Gość Ania1234567890

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania1234567890

itam. Mam 17 lat i w zeszłym tygodniu przeżyłam swój pierwszy raz z moim chłopakiem. Dość bolesny i krwawy. Dodam, że seks jest wspaniały, ale orgazm udaje mi osiągnąć podczas penetracji palcami i podczas seksu oralnego. Od momentu pierwszego razu kochaliśmy się mniej więcej 5 razy. Problemem jest ból, który odczuwam na początku stosunku i w chwilach, gdy partner wchodzi we mnie całą długością swojego penisa. Sądziłam, że powodem jest to, że mój chłopak został bardzo dobrze wyposażony przez Boga, ale niepokoi nas również krew po każdym stosunku. Czy możliwe jest to, że ukochanemu nie udaje się przebić mojej błony pomimo swoich rozmiarów i umiejętności? Czy mógłby ją tylko naruszać i czy konieczna w takim przypadku byłaby wizyta u ginekologa? Proszę o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza

Hej ;)
Miałam tak samo z krwawieniem, kilka stosunków po pierwszym razie dalej leciała mi krew. Pytałam mojej pani ginekolog, mam wrażliwą błonę przy wejściu do szyjki macicy, oczywiście penis znajduje się podczas stosunku tylko w pochwie, ale widocznie na tyle drażni tamto miejsce, że leciała krew... Nie martwiłabym się o przerwanie błony dziewiczej ;) Na pewno nie jestes już dziewicą.
Krwawienie ustało, ale do tej pory odczuwam lekki ból gdy chłopak wsadza penisa aż do nasady. Można powiedzieć, ze tez jestem początkująca. Także jestem pewna, że z czasem seks będzie coraz lepszy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...