Skocz do zawartości
Forum

Problemy z określeniem orientacji


Menson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem. Zawsze podobały mi się dziewczyny i mnie podniecały. Ale coś się stało i od 22 grudnia zacząłem mieć obawy, że mogę być homo, od tego czasu mniej mnie wszystko podnieca, kobiety też. Strasznie się martwię, że coś jest ze mną nie tak. Mam dziewczynę i ją kocham, w przyszłości chcialbym miec dzieci, rodzine.. A obawiam się, że całkowicie strace zainteresowanie kobietami.. Gdy widzę zdjęcie jakiegos chlopaka to dziwnie sie czuje, odczuwam taki dyskomfort. Nie wiem co mam robic, zycie mi zbrzydlo.. Jest mozliwa zmiana orientacji z dnia na dzien?

Odnośnik do komentarza
Gość Bogumiły

A powiedz mi jeszcze - ile Ty masz lat w ogóle? Swoją orienrację odkrywa się latami, często właśnie gdy ma się te naście lat. Daj sobie trochę czasu.

Pamiętam jak to było ze mną - jako nastolatek też widziałem siebie z żoną u boku, dwójką dzieci, które będą śmigać po ogródku przed domkiem na wsi. No ale potem dotarło do mnie, że żadnej żony nigdy nie będzie. Trochę mi to czasu zajęło, więc mam cichą nadzieję, że i u Ciebie sytuacja niebawem się wyklaruje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...