Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na zwiększenie potencji


Gość problematyczny20

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź:
Zdrowy tryb życia, w tym głównie prawidłowe odżywianie i znajmość fizjologii. Szczegóły możesz wyguglać po hasłem 'fizjologia i filozofia seksu".
Notabene, orgazm męski nieodłącznie związany jest z ejakulacją!!! Jeżeli jądra będą puste z powodu przepalenia, niedożywienia, przepicia, niedospania, to naturalne, że będzie z seksu, gdyż nie będzie ani erekcji, ani wytrysku. Na ilość spermy trzeba zapracować se prawidłowym "żarciem",!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość hrabia45

no niestety w pewnym wieku przed nie mocą się nie ucieknie, chociaż u każdego w różnym wieku. Ja nie mam jeszcze pół wiecza ale niestety problemy się zaczeły przez co rzadko w sypialni dzieje się coś więcej. A ten permen to gdzie można zamówić?

Odnośnik do komentarza
Gość cyprys43

Sam stosowałem iqman, więc z własnego doświadczenia napisze tylko tyle, że tak jak wcześniej za cud uważałem raz na dwa tygodnie (że sie udało), tak teraz za cud uważam dzień, w którym nie miałbym ochoty, a co ważniejsze nie byłbym wstanie...

Odnośnik do komentarza
Gość do Tadeusza

~tadeuusz
U mnie również Permen się sprawdził. Co prawda pierwsze efekty dopiero po 4 tygodniach ale warto.

Jest tylko dobra erekcja, a co z wytryskiem? Sperma tryska czy leniwie wycieka, i ile jej jest? Chyba wiesz, że męski orgazm nieodłącznie związany jest z ejakulacją.

Odnośnik do komentarza
Gość Tadeusz44

Powiem tak - wiadomo, że nie jest ta jak się miało 20 lat ale przynajmniej nie dopada Cię nie moc jak jesteś zmęczony po pracy. U mnie tak było że po prostu wolałem iść spać. Teraz mam podniesione libido więc mam po prostu ochotę :)
Orgazm jest połączony z wytryskiem, ale obfitość jest chyba uzależniona od stanu zdrowia i genetyki. Poza tym im seks jest dłuższy tym więcej tryśnie.

Jest tylko dobra erekcja, a co z wytryskiem? Sperma tryska czy leniwie wycieka, i ile jej jest? Chyba wiesz, że męski orgazm nieodłącznie związany jest z ejakulacją.[/quote]

Odnośnik do komentarza

Mi też się wydaje że obfitość wytrysku zależy raczej od uwarunkowania genetycznego i intensywności stosunku. Za drugim razem pod rząd mniej ale dzięki permenowi mogę chociaż się starać osiągnąć orgazm drugi raz podczas nocy a nie tak jak dotychczas ani razu...

Odnośnik do komentarza
Gość Przyjaciel50

Jest na rynku bardzo dużo skutecznych suplementów poprawiających potencję, Ja osobiście mogę polecić Permen King, w skład którego wchodzą wyciąg z żeń szenia, buzdyganek ziemny i podwójna dawka l-argininy. Brałem go przez pół roku a efekty utrzymują się nadal,mimo,że już nie biorę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...