Skocz do zawartości
Forum

Brak seksu i zbliżeń


Gość Piotrek0

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę na tym forum, ponieważ mam problem z moją dziewczyną. Jestem z nią 16 miesięcy oboje mamy po 21 lat. Niestety dziewczyna unika jakichkolwiek zbliżeń seksualnych. Nie mówie to o seksie, ale np. o zwykłych pieszczotach czy zrobieniu jej dobrze. Pierwsze zbliżenie mieliśmy w hotelu nad morzem. Piekne miejsce jak na pierwszy raz, przygotowałem romantyczną kolacje, wino, świece. Po kolacji zacząłem ją pieścić przez majtki. Po minucie gdy chciałem włożyć pod nie rękę zaprotestowała i powiedziała, że nie jest gotowa. Po krótkim naleganiu że wcale nie musimy uprawiać seksu odpuściłem. Póżniej było tylko gorzej, nie dała się tam nawet dotknąć, twierdzi że się wstydzi, nie jest gotowa itd. Nigdy nie widziałem jej nago, nie przebiera się przy mnie. Mamy idealne warunki, ponieważ wynajmuje mieszkanie, często u mnie nocuje, a po nowym roku planuje się do mnie wprowadzić. Oglądałem kiedyś program o operacji plastycznej kobiety która miała duże wargi sromowe i wstydziła się pokazywać nago. Myślałem, że może dotyczy to też mojej dziewczyny. Na imprezie andrzejkowej przesadziła z alko, wiec zawiołem ją do siebie. Gdy spała postanowiłem sprawdzić jak "tam" wygląda. Odchyliłem majtki i moim oczom ukazała się piękna, ogolona i gładka szparka ze schowanymi wargami. Więc już sam nie wiem co może być powodem. Jest ateistką więc napewno to nie kwestia religi. Nie chce rozmawiać o seksie itp. cały czas zmienia temat. Myśle, że mnie kocha, codziennie widujemy się i czuje, że jestem dla niej ważny. Nie jest ze mną dla pieniędzy, ponieważ nie jestem bogaty. Ostatnio nie napieram bo boje się że mnie zostawi. Bardzo ją kocham i wole nie uprawiać seksu przez całe życie niż uprawiać raz wbrew jej woli i ją stracić. Prosze o waszą pomoc i rady.

Odnośnik do komentarza

Trudno powiedzieć ,można tylko gdybać...,czy faktycznie ma coś do ukrycia czy nie chce Cię niepotrzebnie podniecać jak sama nie jest gotowa na seks...,brakuje tu mi szczerej rozmowy , porozmawiaj o tym wprost,
zapytaj jak ona widzi ,po jakim czasie chciałaby żebyście zaczęli współżyć ,żebyś też wiedział na czym stoisz,
bo zdarzają się przypadki ,że i po ślubie partnerka odmawia seksu ,
niektóre dziewczyny ogarnia paniczny strach przed ciążą i też jest to powód do odmowy,nawet dotyku miejsc intymnych,

jednym słowem, tylko od niej się dowiesz o co chodzi.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

Aż się wierzyć nie chce !
No ale jeśli to prawda to chyba czas na szczerą rozmowę. Może być wprawdzie "białe małżeństwo" ale to głównie w literaturze albo w filmie a nie w realnym życiu - choć teoretycznie możliwe.

Odnośnik do komentarza

Piotrek0, zanim przejdziesz do działania, to szczerze porozmawiaj z dziewczyną o seksie. Mówi, że nie jest gotowa. Zapytaj, co to oznacza dokładnie. Czy boi się czegoś? Czy ma za sobą jakieś negatywne doświadczenia seksualne? Czy obawia się niechcianej ciąży? Jeśli tak, to podejmijcie temat antykoncepcji, jak możecie się zabezpieczyć. Spytaj, jak i kiedy wyobraża sobie Wasze zbliżenie. Niech to nie będzie rozmowa z pretensjami i żalami czy z nutą presji i oskarżeń, ale rozmowa, która Was zbliży do siebie i przekona obie strony, że można sobie wzajemnie zaufać. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...