Skocz do zawartości
Forum

Zsunięta prezerwatywa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem... Podczas stosunku z chłopakiem, zauważyliśmy w pewnym momencie że zsunęła mu się prezerwatywa i została dość płytko w pochwie. Od razu ją stamtąd wyciągneliśmy. Była czysta, tzn. Lekko tłusta za sprawą globulek Patentex Oval, która zaaplikowałam przed stosunkiem. Martwię się czy jest możliwość zapłodnienia bo chłopak nie jest pewny czy kropelki nasienia nie zostały we mnie... Dodam, że przy regularnym cyklu 28 dni to jest 7 dzień cyklu.Śluzu nie mam praktycznie wcale tak jak zwykle po zakończonej miesiączce, bóli jajnika ani oznak owulacji też nie. Co sądzicie? Panikuje tylko czy powinnam udać się po tabletkę PO?

Odnośnik do komentarza
Gość mozekiedys

Jeśli nie doszło do wtrysku to na pewno nie jesteś w ciąży nie masz się co martwić po za tym do ciąży dojdzie dopiero wtedy gdy partner jest w tobie głęboko i spuszcza się bezpośrednio w ciebie spokojnie nie martw się bo nie ma o co mówi ci to doświadczona mama dwójki dzieci

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pierwszy raz kochałam się ze swoim chłopakiem. Był to mój pierwszy raz w ogóle. Niestety po zakończonym stosunku w momencie gdy mój chłopak ze mnie wyszedł prezerwatywa została częściowo we mnie, częściowo na zewnątrz pochwy. Obawiam się, że nasienie wydostało się na zewnątrz gumki. Czy istnieje ryzyko ciąży? Mój cykl wynosi średnio 28 dni a pierwszy dzień ostatniej miesiączki przypadł na 18 sierpnia. Według obliczeń nie miałam już dni płodnych. Czy powinnam udać się po tabletkę "po"?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam następujący problem. Podczas stosunku zsunęła mi się prezerwatywa, która została w ciele partnerki przez 3 dni. Jestem pewny, że ani przed ani po zsunięciu (zorientowałem się po chwili i założyłem kolejną) nie doszło do wytrysku. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę? Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza

Witam! 23 marca uprawiałam seks niestety zsuneła się prezerwatywa. Wyglądało to tak: partner wyszedł a ja wyciągnełam prezerwatywe z zawartoscia. 2-3 godziny po wzielam ellaone. 2-3dni trzymały mnie skutki uboczne bol głowy,sennosc bół żołądka. Poźniej ustąpiły. Po tym wydazeniu zaczelam brac tabletki anty. ale po 3 tyg. przestalam bo zle sie czulam. "okres" dostalam z 5 dniowym opoznieniem i byl o polowe mniejszy niz zwykle.czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza
Gość rzeczowej

odpowiedzi udzieliła p. seksuolog. Ja dodam: bez 100% antykoncepcji, czyli hormonalnej, oprócz prezerwatywy i globulki Oval Patentex, wybierać na seks 2-gi okres niepłodności, choć praktycznie wystarczy w tym okresie tylko globulka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...