Skocz do zawartości
Forum

Podniecająca szwagierka


Gość piotr12

Rekomendowane odpowiedzi

~mozekiedys
Kiedy będziesz ja widział to po prostu
pomyśl o tym ze jeśli ja ruszysz albo dasz jakieś oznaki to skrzywdzisz żonę i szwagierke a tego napewno byś nie chcial

Szczerze to nie sądze by to faceta powstrzymalo...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

nie słuchaj tych starych bab .. seks jest dla ludzi.. zdaje się, że zarówno Ty jak i ona, jesteście ludźmi? seks uprawiano, uprawia się i będzie się uprawiało. To tylko zbliżenie .. Ja bym na Twoim miejscu, spróbował delikatnie wybadać jej reakcje - może akurat czego Cie z nią przygoda? A żona.. wiesz, kochasz ją i to jest ważne. Sam sex to tylko coś praktycznego - zrobisz swoje i koniec. Nie dajesz tej kobiecie uczuć : poczucie bezpieczeństwa, troski, bycia ważnym itd. To masz dla żony zarezerwowane.

Odnośnik do komentarza

Pomyśl zatem o tym, że 17 lat to nie jest wiek w którym młoda dziewczyna w pełni kontroluje swoje uczucia, emocje etc.
Jako dorosły facet powinieneś pomyśleć o konsekwencjach, jakie z takiego stanu rzeczy wynikają.
Fantazje fanatazjami, ale wróć do rzeczywistości, gdzie 17-latka to Twoja szwagierka, a Ty masz 35 lat + żone.
Czy warto niszczyć związek z kobietą, której obiecałeś wierność, aż do śmierci? Czy warto niszczyć psychikę nastolatki? Aż tak mało znaczą dla Ciebie inni ludzie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...