Skocz do zawartości
Forum

Ohydne wargi sromowe


Gość zielonooka2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielonooka2

Mam problem z swoimi wargami sromowymi mniejszymi. Są bardzo duże i wystające. Mierzyłam i wystają 5 cm poza obrys cipki. Gdy je pozwijam to mają 4 cm. Na dodatek cały mój srom jest brązowy. Utrudniają mi noszenie obcisłych spodni czy leginsów bo czuję dyskomfort. Trudno mi także utrzymać higienę. Nie pisze jak odznaczają się pod bielizną bo to oczywiste. Wstydze się pokazać nago chłopakowi. Czytając fora dowiedziałam się że chłopcy takie lubią. Nie miałabym nic przeciwko nim jak by wystawały np. 2 cm a nie 5. Planuje poddać się operacji ale nie pracuje i nie mam pieniędzy a wstydze się prosić o nie rodziców. Co o tym myślicie? Jest tu jakaś dziewczyna która tak miała i poddała się waginoplastyce? Nie piszcie mi że chłopakowi może się to podobać bo to chodzi o maje zdrowie psychiczne

Odnośnik do komentarza

Nie napisze ci nic takiego spokojnie. Malo tego doskonale wiem o czym tu piszesz. Wiem jak sie czujesz tylko jednak przesadzasz. Obcisle spodnie czy legginsy jak najbardziej mozna nosic. Nie wiem jaka bielizne nosisz skoro ci cos tam widac?! Ososbiscie uwazam ze zadne wargi mniejsze nie są ohydne. Z ta higieną to na stowkę nieprawda. Jakie utrudnienia skoro (prawie)wszytsko masz na wierzchu? Chyba nawet lepiej powinno byc..
Co do labioplastyki jak najbardziej mozesz pojsc na zabieg ale musisz byc pewna ze to ci wręcz uniemozliwia zycie bo jesli nie to nie ma to sensu sama piszesz ze facetom sie podobają rózne wargi wiec z tego powodu i ze wstydu nie ma co sie operować.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość zielonooka2

Gdyby nie ten dyskomfort przy chodzeniu i noszeniu spodni(kupuje 2 rozmiary większe żeby krok nie był przy samym moim kroczu) to nawet nie myślałabym o operacji. Pozatym uwierz mi 5 cm musi trochę odstawać w bieliźnie.

Odnośnik do komentarza

Ło matko bosko...że tak powiem ! Jak nie urok, to...ból brzucha.

Sorka, ale tyle wątków i wymagań, że się gubię.
Może najlepiej będzie jak się zaakceptujesz?
A jeśli akceptacja nikła, to zaakceptuje Twój chłopak i to z wielką ochotą. Zaręczam Ci! Wszystkie są fajne...bo nie to się liczy!
Dorośniesz, zrozumiesz : )))

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

zielonoka2
a czy Ty tu sobie po prostu jaj nie robisz ???
a jeśli piszesz na poważnie, to zamiast spodni zacznij nosić spódniczki :D

Ja nawet wolę Panie w spódniczkach - no byle nie były za długie - ostatnio czuję się jak w Chinach w czasach Mao - kurde ! prawie wszystkie Panie w spodniach !

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, w przypadku przerostu warg sromowych, ich asymetrii lub innych czynników, które stwarzają problem np. przy współżyciu, utrzymaniu higieny osobistej lub z powodów estetycznych, można wykonać zabieg ich chirurgicznego zmniejszenia. Podobnie można rozjaśnić srom przy użyciu specjalnych laserów. Najlepiej gdyby skonsultowała się Pani z ginekologiem. Być może sytuacja nie jest aż tak trudna. Pozdrawiam kz

Odnośnik do komentarza

wiesz, mysle ze edukacja to cos wazniejszego niz zawracanie sb glowy waginą :) sama mam ten problem, z tym ze wargi sterczą mi na cm poza wargi duze, a same w sobie mają ok 2cm. mimo to itak mi sie nie podobają. lecz mam to w dupie, bo itak nie zamierzam miec chlopaka :) poza tym szkoda zdrowia na tak ryzykowną operacje,. Co jesli po niej zakazi Ci sie pochwa i caly organizm? Musimy zaakceptowac nasz wyglad. Ja np nie zamierzam sie rozmnazac, by nie powielac swojego chujowego wygladu, mimo to nigdy w zyciu nie zdecyduje sie na operacje.zwlaszcza po tym jak widze ze niektorzy lekarze nawet rąk przed operacja nie myją lub wycinają nie tę nerkę którą trzeba. chyba ze chcesz miec raka itp to spoko rob operacje. tak czy siak zycze dobrej decyzji!

Odnośnik do komentarza

poprostu nie przejmuj sie na zapas waginą, skoro nie wiesz czy zdasz mature/studia/znajdziesz prace... wazna jest duchowosc..kazdy, kto doszedl na szczyt piekna, idealu, w srodku czuje, ze jest to takie puste, ze wolalby chodzic w lachmanach i miec pryszcze ale miec piekne serce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...