Skocz do zawartości
Forum

Malejący penis


Gość żmije pełznie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pangolin2

mgr Kamila Krocz
Organ nieużywany zanika ;) A tak poważnie, to nie słyszałam o przypadku, by penis malał. Podejrzewam, że różnice wynikają z błędu pomiaru. Długość penisa powinna być mierzona w pozycji stojącej, na stronie grzbietowej prącia, od podstawy do szczytu. Inny wynik wyjdzie, gdy zmierzysz go po stronie brzusznej lub bocznej. Pozdrawiam!

oj ! oj ! Pani Kamilo ! Nie wiedziałem, że z Pani taka specjalistka od pomiarów :D

Odnośnik do komentarza

Ej mam pytanie co byscie wy zrobily na moim miejscu jestem w 13tygodniu ciazy bylam z chlopakiem 6miesiecy I on mi mowil zebym sie zabezpieczala a tak sie stalo ze zapomnialam wziasc tabletki I on mowil ze nie chce teraz dziecka a ja chcialam I muwil zebym usunela a ja nie potrafie tego zrobic.! To on powiedzial ze znami koniec nie chce mnie znac i zebym o nim zapomniala a ja nie potrafie po 10tygodniach sie odezwal I pytal czy dalej jestem w ciazy czy usunelam a ja powiedzialam ze dalej jestem to on mi powiedzial ze jak usune to mozemy sprubowac od nowa; (a ja go kocham I nie wiem co mam robic. Przez 2miesiace sie nie odzywal do mnie powoli chcialam zapomniec o nim I wychowac dziecko sama ale po tym jak zaczol pisac znowu wszystko wrucilo I powiedzialam ze zrobie to dla niego jak sprubuje ze mna od nowa wszystko ale sama juz nie wiem co robic prosze doradzcie mi co wy byscie zrobily.?

Odnośnik do komentarza

p23 chcesz zabić dziecko dla takiego dupka? Sama widzisz co piszesz? Niech się poczuje współodpowiedzialny, a nie stawia takie ultimatum. Nie chciałabym już widzieć takiego kogoś na oczy.
Zostaw go, przecież widzisz, że nic nie jest wart.
A dziecka nie zabijaj. Wierzę w Twoją mądrość.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Nie usuwaj kochana, bo będziesz całe życie żałowała.
Wiem, że możesz go kochać, ale zauważ, że jest zupełnie niedojrzały.
I tak jak piszesz, kto wie, czy jak zobaczy dziecko, to nie zmięknie.
Wszystko się ułoży, tylko nie rób głupotek, nie poddawaj się presji.
Co do alimentów, to wcale nie jest powiedziane, że ich nie dostaniesz. Trzeba się wszystkiego dowiedzieć.

Powodzenia!

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

P23. facet nie jest dojrzaly do tego aby zostac ojcem, a Ty nie patrz na niego tylko urodz to dziecko, a zobaczysz jaka bedziesz szczesliwa jak zobaczysz takie malenstwo, zapewne masz rodzine ktora zawsze Ci pomoze, tylko wyjasnij w jakiej jestes sytuacji, a on niech spada, z czasem zrozumie ze popelnil blad, alimenty tak czy inaczej bedzie placil, tylko musisz zorientowac sie gdzie isc i jak to zalatwic. A malenstwa nie pozbawiaj zycia, bo one na to nie zasluguje.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony juz bym chciala kupowac ciuszki wszystko dla dziecka ale jeszcze nie wiem co bede miala wiec sie wstrzymuje. Tez tak myslalam ze jak bym urodzila i wyslala do niego zdjecia naszego dziecka to moze by sie cos zmienilo ale watpie w to zreszta czas pokaze jak bedzie.Dziekuje za wasze wypowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...