Skocz do zawartości
Forum

Bolesna penetracja


Gość 1995ola1995

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1995ola1995

Witam was dziewczyny. Mam problem z penetracją. Niedawno kupiłam sobie wibrator (10 cm dł i 2 śr) i dildo (14 cm długości i 3,5 średnicy). Zabawa z wibratorem mnie nie boli, wchodzi na gł ok 8 cm i jest nawet przyjemnie. Po parunastu minutach w ruch idzie dildo. Za 1 razem po dużych trudach włożenia go i 2 ruchach musiałam go wyjąc bo popłakałam się z bólu. Mam za sobą już 5 prób która kończy się tym samym płaczem i obolałą cipką. Moja przyjaciółka mówi, że muszę ją "przeruchać" zacisnąć zęby i robić co trzeba, bo to normalne że napoczątku boli. Jest to ostatnia rzecz o jakiej myśle, kiedy płaczę z bólu. Próbowałam z lubrykanem, próbowałam bez zawsze to samo. Co może być tego powodem? Czy was też tak bolało na początku? Jeśli tak to jak długo? Dodam, że jestem gotowa w sensie psychicznym. Mam 19 lat, i jak mam ochote na zabawę a jestem poza domem to jak pomyśle co będe robić w domu robie się wilgotna. Może jestem aż tak ciasna? W takim razie mogę zapomnieć o stosunku z chłopakiem bo z tego co wiem przeciętny penis jest większy od tego dilda. Co myślicie o tym "przeruchaniu"? Licze, że mi pomożecie.

Odnośnik do komentarza

mam problem związany stosunkiem z przypadkowa dziewczyna uzywalem prezerwatywy lecz mam dziwne objawy których wcześniej nie miałem a mianowice pieczenie członka bole glowy/brzucha a w dodatku jestem strasznie blady jak bym nie zyl proszę odpowiedzcie czy moglem się zarazić hiv dodam iż piecze mnie strasznie skora

Odnośnik do komentarza

~ombre09
mam problem związany stosunkiem z przypadkowa dziewczyna uzywalem prezerwatywy lecz mam dziwne objawy których wcześniej nie miałem a mianowice pieczenie członka bole glowy/brzucha a w dodatku jestem strasznie blady jak bym nie zyl proszę odpowiedzcie czy moglem się zarazić hiv dodam iż piecze mnie strasznie skora

Cieżko stwierdzic ot tak. Dobrze,ze byla gumka ale jestes pewnien ze np nie pekla lub sie nie zsunela? Jaki to byl stosunek?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Pangolin2

.... no nie mogę - hahaha - zaraz pęknę ze śmiechu - niektórzy to sobie po prostu na tym forum jaja robią ....

autorko tematu

daj ogłoszenie, że szukasz faceta z mikropenisem :)

ombre

a tobie to już chyba jest tylko potrzebne ostatnie namaszczenie .... polecam olej rzepakowy na promocji :)

Odnośnik do komentarza
Gość 1995ola1995

Witam znalazłam na to sposób. Otóż ból pojawia się przy ruchach a nie z obecnosci dilda we mnie. Po zabawie z wibratorem, włożyłam dildo i zostawiłam na pół godziny. Potem zaczełam ruszać i nic a nic nie bolało, także cipka musi się rozepchać i nie będzie problemu. Pozdrawiam Ola

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...