Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny z prostytutką a prawdopodobieństwo choroby


Gość Paweł1456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł1456

Nie mogę zaprzeczyć, że to co zrobiłem było nieodpowiedzialne, jednak stało się, byłem pijany... proszę o poradę.
Byłem z prostytutką, uprawialiśmy seks oralny (ona mi) bez zabezpieczenia ;/ na dodatek całowaliśmy się...
Czytam sprzeczne informacje, nt. tego co mi grozi, więc będę wdzięczny za konkretne informacje, czym mogłem się zarazić i co powinienem robić.
Dodam, że dziewczyna tak "zewnętrznie" nie miała jakichś zmian chorobowych. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Przestań panikować chłopcze , zmiany przeważnie widać po kilku dniach , a jeśli masz wątpliwości to też idź do lekarza !Prostytutka zawodowa i szanująca się jak i szanujący się Przybytek wymaga świadectwa lekarskiego , ONE są często bardziej czyste niż znajomość przypadkowa !

Odnośnik do komentarza

Ryzyko zakażenia jest małe, ale jest. Najwięcej wirusa HIV znajduje się w spermie,krwi i wydzielinie z pochwy. W ślinie wirus jest obecny, ale w małym natężeniu. Zrób anonimowo test na obecność wirusa HIV. Wynik będzie wiarygodny po miesiącu od ewentualnego zakażenia. Jeśli zrobisz go szybciej istnieje możliwość okienka serologicznego, znaczy to, że obecność wirusa może być w Twoim ciele zbyt mała, by testy laboratoryjne go wykryły.
Poniżej przesyłam wykaz placówek gdzie możesz się przebadać.
http://www.narkomania.org.pl/gdzie-szukac-pomocy/placowka-diagnozujaca-zakazenie-hiv

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...