Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar penisa u 16-latka


ziniu

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ..... słyszałem, że jest sposób na powiększenie. Kuracja trwa dwa tygodnie. Codziennie na wieczór przygotuj sobie szklankę letniej przegotowanej wody i dolej do niej dwie łyżeczki nawozu sztucznego do roślin doniczkowych. Potem moczysz go przez kwadrans. W czasie trwania kuracji go nie myjesz i pięknie wtedy porasta mchem i glonami, co powoduje, że robi się bardzo atrakcyjny i sprawia wrażenie dużo większego niż jest w rzeczywistości.
Polecam gorąco tę metodę. Sam stosowałem i tak zarósł roślinkami, że teraz nie mogę go znaleźć.

Odnośnik do komentarza

haha 16 lat... idź do szkoły gówniarzu a nie na takie portale które z góry są przeznaczone dla osób dorosłych po pierwsze a po drugie borykających się z jakimiś problemami na tle seksualnym. a ty masz siuchu 16 lat i chcesz kobietę zadowalać? czy może powiedz w prost jakąś głupiutką 12 nastkę która w przedwczesnych próbach seksualnych nie zdając sobie z tego sprawy zachowuje się jak zwykła kurwa gdyby była pełnoletnia... a wy dorośli imbecyle jeszcze gówniarzowi doradzacie i rozmawiacie... i dziwcie się że potem społeczeństwo to wynaturzone psychole w którym liczy się tylko seks któy niestety zawsze ale to zawsze ma konsekwencje (zwłaszcza dla 16 letniech gówniarzy) pozdrawiam wszystkich dorosłych udzielających pięknych porad zdesperowanym 16latkom... szczególnie panią magister kamilę krocz która udzieliła chyba najlepszej porady temu dziecku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...