Skocz do zawartości
Forum

Co jest ważniejsze wygląd czy kasa?


Andy30

Rekomendowane odpowiedzi

jak widzę początek to aż mi się odpowiadać nie chce, bo jest trochę obraźliwy i nie wiem czy autor chce poznać odpowiedź na swoje pytanie czy też obrazić i dowartościować siebie...
ale zaryzykuję.
Moim zdaniem charakter, ale poniekąd kasa ma swoje korzenie w charakterze... Zanim poniesie się larum ,że no tak miałem rację kasa rządzi już wyjaśniam. Człowiek który jest odważny, mysli logicznie i strategicznie, do tego się rozwija będzie miał pieniądze, bo będzie wiedział jak je zarobić, jak być zawodowcem i specjalistą w swojej dziedzinie, jak się nie poddać kiedy dany interes nie wypali. To są cechy które biora się właśnie z charakteru. No chyba że ktoś ma zwód ,,syn prezesa" albo ,,córunia ordynatora" wtedy to może nie być takie klarowne.
Charakter jest bardzo ważny bo to on zostaje na starość a nie rozmiar penisa czy to ile kto ma kasy. Przyjdzie choroba, kryzys czy cokolwiek innego i zostaje tylko charakter nic innego

Odnośnik do komentarza

Po co pytasz o takie głupoty Andy, z twoim charakterem i tak żadna cię nie zechce, chyba że poleci na twoją kasę albo fujarę... Żadna normalna i szanująca się kobieta na takiego palanta nie zwróci uwagi. I tak nie zrozumiesz tych, które odpiszą że ważniejszy jest dla nich charakter. Więc w twoim przypadku tylko kasą albo fujarą zaszpanujesz niestety i potem będziesz mówić wszystkim że kobiety są podłe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...