Skocz do zawartości
Forum

Czy byłyście z facetem uzależnionym od seksu?


Gość agi10

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielony kapturek777

Znam takiego człowieka. Ciężko stworzyć z takim mężczyzną normalny związek, o ile w ogóle to mozliwe. Ma kobietę, którą rzekomo kocha, a gdy tylko się pokłócą albo ona nie ma ochoty na seks-jedzie do burdelu, lub do koleżanek , które skrupułów nie mają. To straszne. Nie wiem czy masz problem z takim facetem, ale jakbyś chciała pogadać to dopóki mam tu konto pisz na priv. Tutaj nie chcę wchodzić w szczegóły, gdyż ten człowiek uważa mnie za przyjaciółkę zwierzając się z różnych, ciężkich spraw. Powiem tylko, że jesli chcesz związku opartego na miłości, czułości, zrozumieniu, szacunku, będzie to trudne. Takie osoby trzeba leczyć, to się nazywa seksoholizmem. Jeszcze gdy mają psychopatię....to juz całkiem hard core. Nie pomożesz mu będąc z nim w związku. Chyba, że zero seksu z Twojej strony i go na terapię wyslesz.... ale dopóki nie wyzdrowieje-będzie Cię zdradzał. Odradzam dla własnego dobra, zanim Cię skrzywdzi.

Odnośnik do komentarza

ja kiedyś byłam z takim facetem i nie polecam tego nikomu. Trochę mi zajeło zanim odkryłam jego prawdziwe ja ale na szczęście udało mi się to. Jeżeli jesteś w takim związku to odejdź, nie ma sensu robić za seks lalkę, Miej do siebie szacunek, nie pozwalaj sie wykorzystywać bo potem ciężko będzie Ci zaufać jakiemukolwiek facetowi.

Odnośnik do komentarza

Bylam z takim facetem uzależnionym,dlugo nie zdawalam sobie sprawy z jego choroby,ciągle kłótnie,brak szacunku,traktowanie jak przedmiotu i wreszcie sie z tego uwolnilam.Tylko moje samopoczucie po tym zwiazku jest okropne.Dziewczyny mogę Was ostrzec nie lekcewazcie nawet malych oznak uzależnienia bo z czasem tylko sie pogłębia.

Odnośnik do komentarza

taki facet to skarb. chce zawsze i wszędzie a to przeciez podstawa. mój mąż dobiera się do mnie non stop i bardzo mi to odpowiada. nie jestem skrępowana, kiedy dotyka mnie publicznie, kiedy wkłada mi rękę pod spudnicę np. w autobusie, albo w aucie stojąc w korku. zawsze dostaję to czego pragnę. oczywiście lubi dominować, więc jestem posłuszną suczką , jesli chodzi o sex. ostatnio wziął mnie na parkingu podziemnym na naszym osiedlu, na masce samochodu a tam kamerka ochroniarzy jest na wprost. teraz panowie z ochrony bardzo mi się przyglądają. mąż mi obiecał, że kiedys mnie im odda, zeby mie wyruchali.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...