Skocz do zawartości
Forum

Czy można usunąć popęd seksualny?


Tom94

Rekomendowane odpowiedzi

zielony kapturek777
Można dać wyciąć sobie genitalia, żreć hormony , itp. albo z tym walczyć siłą woli- o ile jest niechciane.

Hmm .... z tym wycięciem genitaliów to nie tak. Czytałem kiedyś o eunuchach i okazuje się, że wszystko zależało od wieku, w jakim ktoś został wykastrowany. Kastracja bardzo młodych chłopców powodowała u nich zmiany w budowie ciała ( sylwetka eunuchoidalna ) i całkowity zanik popędu.
Natomiast u starszych mężczyzn pozbawienie jąder wcale tak nie skutkowało i mogli odbywać stosunki.

Tom - a Ty masz taką akcję w planie. Może to sobie jednak przemyśl :) ? .... byłoby szkoda .....

Odnośnik do komentarza
Gość zielony kapturek777

Pangolinie, nie chodzi tylko o jądra. Można je zostawić albo wyciąć i łykać prochy. Sa metody leczenia nadmiernego popędu antyandrogenami syntetycznymi badz lagodniejszymi ziołami. Jeśli połączyć chirurgię z farmaceutykami-mogłoby się udać:) Tylko po co?

Odnośnik do komentarza

jesli usłyszysz tekst;sex mi nie potrzebny,bez tego mozna zyc- nie dotykaj mnie wiecej i nie ruszaj/w tonie wypowiedzi poczujesz sie jak bys był kloszardem/,niewiesz jak cie nie nawidze!! gwarantuje Ci ze Twoj poped zaniknie do tej osoby!! No moze jeszcze dozucic stojac przed Toba; zdradziłam cie bo chciałam zobaczyc twoja reakcje.Pozniej nawet atom Cie nie ruszy:) SPRAWDZONE!!!!!

Odnośnik do komentarza

mamy 2017 rok i bardzo niewielki postęp w kierunku usunięcia popędu. dlaczego? poprzez popęd jest szansa ze stworzysz kolejne istnienie będące częścią systemu (które będzie płacić podatki , kupować , sprzedawać, konsumować). Nawet jeśli ktoś już będzie wiedział jak stać się niezależnym płciowo i nie powie tego w obawie o swoje życie

Odnośnik do komentarza

U mężczyzn kastracja, czyli usunięcie jąder, a u kobiet kastracja łechtaczki i amputacja jajników.Po takim zabiegu pozostają narządy płciowe tylko siusiania. Ponieważ orgazm ma miejsce w mózgu a nie genitaliach, to podczas snów erotycznych można doświadczyć orgazmów, i u mężczyzny może wystąpić orgazm ale suchy, czyli bez wytrysku spermy;; u kobiet podobnie, czyli bez lubricatio.
Na kastrację powinne się decydować osoby duchowne, które ślubowały czystość. Nie byłoby tylu zgorszeń pedofilskich, z którymi władze kościelne nie potrafią sobie poradzić, gdyż popęd seksualny jest silniejszy od moralności i zakazów.

Odnośnik do komentarza

Po jaki chuj rezygnować z przyjemności? Modliszek dla chwili takiej przyjemności daje się samicy pożreć żywcem, więc tu widać, jak silny to popęd i jak wielką przyjemność musi sprawiać.
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Poza tym, rezygnacja z seksu poprzez kastrację,, jest to okaleczenie ciała, często bolesne !!!!
Trzeba być, za przeproszeniem, jebniętym, by rezygnować z przyjemności na konto bólu i umartwiania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...