Skocz do zawartości
Forum

Gdzie szukać dziewczyny BI albo less?


Gość alala1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19 lat, gdy byłam mniejsza, spałam z dziewczną, z chłopakiem nigdy-nadal jest dziewica.
Problem w tym,że mam niską samoocene i faceci wydają mi sie jacyś inni-panicznie sie ich boje,unikam ich,boje sie,że predzej czy pozniej im sie nie spodobam,ze mają uprzedzenia co do mnie..Po prostu nie wyobrazam sobie siebie w zwiazku z chlopakiem, ja i chłopak? romantyczne spacery,pieszczoty, to dla mnie brzmi absyrdalnie, zreszta zaden chłopak nie wyraził dotąd checi bycia ze mna-zreszta sie nie dziwie, bo nie umiałabym stworzyc normalnego zwiazu... Chcialabym poznac dziewcyne Bi, najlpeiej,zeby byla podobna do mnie z charateru, bym czuła sie przy niej swobodnie,gdzie mogę poznac taka osobe? znacie moze jakies portale?

Odnośnik do komentarza

ale przecież to głupie to że masz niską samoocenę nie sprawi że związek z dziewczyną Ci się ułoży... Jeżeli to jedyny powód dla którego chcesz spróbować z lesbijką czy biseksualistką to nie tedy droga, bo tylko ją zranisz. W ogóle podobają Ci się dziewczyny? Wyobrażasz sobie pieszczoty, romantyczne spacery i kolacje z dziewczyną? Bo z nią też bedziesz musiała chodzić na spacery, kolacje itp

Odnośnik do komentarza

@Elllena
Interesuje mnie na razie zwykła znajomosc bez zobowiązan,co do chłopaków,też zapatrywałabym się w takim kontekście.Nie interesuje mnie angażowanie się, bo nie chce być czyjąć własnością na każde jego/jej skinienie

..Poza tym jak już pisałam, cholernie wstydze sie facetów kręci mi się w głowie, dostaje odrealnienia , i przez to wypadam słabo w ich oczach.Nawet kolegi zadnego nie mam... A ja nie chce sie dłuzej pogrążać,poza tym potrzebuje dużo czasu zanim ktoś zdobedzie moje zaufanie, a wiadomo,ze nikt nie będzie latał,za mną jak za jakąs księżczniczka ,skoro udaje niedostepna i odpycham już na starcie...Nikt jeszcze do mnie nie dotarł,poza tym i tak nie mam nic ciekawego do zaoferowania i boje sie,ze okaże się nudna i nie dam nic z siebie...Gdybym była ładna to sami by się starali o moje względy choćby nie wiem co,ale nie jestem, i każdy przechodzi obok mnie obojętnie..Mam niską samoocene i kompleksy i to też wynika z tego jaka jestem.Co do dziewczyn zapatruje sie w kategori koleżanstwa i....Jak juz pisalam,spaałam z dziewczyna i chciałabym to powtórzyc

Odnośnik do komentarza

Uważam, że nie dorosłaś jeszcze do żadnego związku. Nie dorosłaś do tego, aby "obcować" z kimś innym, czy to z kobietą czy z mężczyzną. Musisz się zastanowić nad sobą. ponieważ wchodząc w jakąkolwiek relację, możesz zranić partnera/partnerkę. Z tego co piszesz, sama nie wiesz czego chcesz i czego oczekujesz. Z jednej strony chcesz z kimś być, a z drugiej nie. Z jednej strony chciałabyś spróbować relacji z chłopakiem, z drugiej jednak strony jesteś pełna obaw. Zadaj sobie sama kilka pytań i bądź z sobą szczera: Dlaczego nie wzbudzam zainteresowania innych chłopaków? Dlaczego mam w sobie tyle obaw? Czy kobieta da mi to czego oczekuję? Czy chcę być z kimś w związku? Co mi to da? itd. Jeżeli nie chcesz się zaangażować to po co kogoś szukasz? Jedynie dla seksu? Dla zaspokojenia swoich potrzeb? Czy to jest warte zachodu? Zastanów się czy taka relacja nie odbije się później na twojej psychice. Ja radziłabym Ci odczekać i zastanowić się czego tak naprawdę chcesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...