Skocz do zawartości
Forum

Ból penisa podczas wzowdu i zaburzenia erekcji


AAA345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem jakim jest niepełny wzwód. Problem rozpoczął się pod koniec czerwca, w trakcie masturbacji zauważyłem, że mój penis osiąga mniejsze rozmiary i jest dużo miększy. Stwierdziłem jednak, że to wina braku odpowiednio silnego bodźca i to zignorowałem. Jednak z dziewczyną nie było lepiej, penis był za miękki a odrazu po zaprzestaniu dotykania go opadał. Problem istnieje do teraz, byłem u urologa a ten zaczął mi gadać, że to stres itp. i przypisał mi masę leków. Niestety jak można się domyślić żaden z leków nie pomógł, mój penis był po nich cały gorący, ale i tak nie mogłem osiągnąć silniejszego wzwodu. Dodam, że badałem się na krew i mocz, również nigdy na temat mojego penisa kompleksu nie miałem. W trakcie erekcji czuje jakby sztywnienie i lekki ból po lewej stronie prącia, tym mocniejsza erekcja tym to uczucie jest bardziej intensywne. Nie wiem czy sobie to wmawiam czy nie, ale wydaje mi się, że w trakcie masturbacji parę dni przed pierwszym wystąpieniem problemu nie usłyszałem właśnie trzasku po lewej stronie, ale żadnego obrzęku tam nie ma ani nie było. Jestem wysoki (190 cm. wzrostu) i waże 71 kg, nie palę a pije rzadko, seks uprawiałem parę razy bez żadnych komplikacji :( co mi jest? :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...