Skocz do zawartości
Forum

Wystające na zewnątrz wargi sromowe


BasiaMała

Rekomendowane odpowiedzi

hej Basia Mała , nie masz czego sie wstydzić to że masz zbudowana taka pochwę to powinnaś być z tego dumna jako kobieta . Ja też mam wystajace wargi sromowe i wcale mi to nie przeszkadza wrecz przeciwnie mojemu mężczyźnie życia podobam sie taka jaka jestem i nawet nie wyobrażasz se jakie można czerpać przyjemnosć seksualne z meżczyzną . Spójrz na ta sprwe z tej strony jak zostaniesz taka jaka jesteś i spotkasz mężczyzne swego życia to bedzie cie kochał taka jaką jesteś chyba że oboje bedziecie sie czuć pod tym wzgledem skrepowani to zrobisz co bedziesz uważała , każda kobieta jest inna jaki każdy meżczyzna jest inny jedn ma duże przyrodzenie a drugi średnie nie wolno wpadać z takich powodów w depresje ciesz sie z tego co ci Bóg dał i korzstaj z życia cała piersią ............

Odnośnik do komentarza

To nie powinien byc zaden problem.Kazda kobieta jest inna wiec i ta czesc naszego ciała jest rozna. Ty akurat masz takie z reszta nie tylko Ty. Wielu mezczyzn pociagaja takie wargi.Nie polecam operacji naprawde przestan sie tym gnebic bo na pewno wargi maja swoj urok jak kazde!

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Skoro ci to nie przeszkadza w codziennym zyciu, nie masz dyskomfortu wchodzeniu nie ocieraja sie itp. to nie ma po co tego operowac, wiele kobiet ma takie wargi sromowe. Kazda kobieta jest inna rowniez tam. Ja takze mam wystajace wargi sromowe i z poczatku takze bylam z tego powodu zalamana, ale z czasem stwierdzilam ze skoro mi to nie przeszkadza to nie ma sensu sie tym przejmowac, a w szczegolnosci przestalam sie tym przejmowac jak znalazlam w internecie ze to normalne i ze nie tylko ja tak mam. Dodam tylko, ze moje wargi sa mega wystajace w dodatku obie i jakos mi to nie pzeszkadza w niczym. ;)

Odnośnik do komentarza

~srs
z czasem stwierdzilam ze skoro mi to nie przeszkadza to nie ma sensu sie tym przejmowac, a w szczegolnosci przestalam sie tym przejmowac jak znalazlam w internecie ze to normalne i ze nie tylko ja tak mam. Dodam tylko, ze moje wargi sa mega wystajace w dodatku obie i jakos mi to nie pzeszkadza w niczym. ;)

Zdrowe,dobre podejście:) Ja tez jestem posiadaczką wystających warg i z początku mialam dokladnie to co Wy - normalnie zalamanie nerwowe niemalze! Ale doszło do mnie ze mam takie jakie mam widocznie takie mam miec i uwazam ze są ładne. Po prostu teraz mi sie podobają:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...