Skocz do zawartości
Forum

Ból podczas pierwszego razu a nie przerwanie błony dziewiczej


Gość kropa

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 16 lat. Ostatni wieczór spędziłam z moim chłopakiem, dodam że był wtedy sylwester. Doszło pomiędzy nami do niekomfortowej sytuacji, zrobiliśmy to, lecz nie jestem pewna, czy mnie rozdziewiczył, ponieważ gdy tylko jego członek znalazł się mojej pochwie poczułam straszny ból, wsadził go kilka razy, ale musieliśmy przestać, ponieważ nie mogłam tego wytrzymać.. Zrobiliśmy to w dzień, w którym skończył mi się miesiączka, później zauważałam trochę krwi na mojej bieliźnie i nie jestem pewna, czy przebił mi błonę dziewiczą czy po prostu były to resztki mojego okresu. następnego dnia gdy się spotkaliśmy trochę się zabawiliśmy i jego wydzielina znalazła się na moich koronkowych majtkach, nie jestem pewna czy mogła dostać się do środka, boje się mogę być w ciąży.. dlatego zwracam się z pytaniem `czy jest taka możliwość że jestem w ciąży?` `i czy wogóle jestem jeszcze dziewica?` Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź, ponieważ bardzo stresuje się tą cała sytuacją.. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Laurielle

Moim zdaniem nie jestes dziewica, niezaleznie od tego, czy udalo sie skutecznie przerwac blone. Jakies prawdopodobienstwo ciazy istnieje, ale minimalne. Mysle, ze mozesz wyluzowac. Przy pelnym stosunku z wytryskiem w najbardziej plodnym dniu cyklu prawdop. ciazy wynosi tylko 30%.

Odnośnik do komentarza

Bardzo interesujący temat i należy do niego koniecznie wrócić !!!!!

Pytanie brzmi tak : kiedy kobieta traci dziewictwo ???
Zwykle utratę dziewictwa kojarzy się z defloracją. Czy wobec tego dziewczyna, która uprawia np. seks oralny i analny a zachowała błonę dziewiczą nadal jest dziewicą ?
Czy dziewictwo można utracić tylko na skutek penetracji ?
A jeśli kobieta nigdy nie współżyła a błona dziewicza uległa zniszczeniu np.na skutek urazu, to czy o tej dziewczynie można powiedzieć, że dziewicą nie jest ?

No a teraz pytanie o facetów : Kiedy mężczyzna przestaje być prawiczkiem ?

Odnośnik do komentarza

A co Ty tak się tego dziewictwa uczepiłeś :P Nie masz netu:D
Jest w nim tyle rozważań na ten temat/jak również o prawiczkach/,że nie ma sensu rozpoczynać tu takiej dyskusji ,bo to nie stanowi żadnego problemu.

http://seks.wieszjak.polki.pl/pierwszy-raz/294060,Na-czym-polega-utrata-dziewictwa.html

A swoją drogą to kto tu wyciąga trupa z szafy!?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Czcigodna Kawo !

Po pierwsze to uprzejmie dziękuję za linka.
Po drugie to zaprezentowane informacje są "standardowe" i nie zwierają odpowiedzi na postawione przeze mnie pytania "szczegółowe" :).
Po trzecie wyciągnąłem "trupa z szafy", bo się nudziłem i nie mogłem się powstrzymać.

z wyrazami szacunku

Pangolin

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...