Skocz do zawartości
Forum

Penis wykrzywiony w dół i problem ze zdjęciem napletka


Gość Taki_tam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Zgłaszam, się do was z pewnym dosyć krępującym problemem. Otóż, jak sam tytuł wskazuję, mam problem z zakrzywieniem przyrodzenia. Z tego co pamiętam miałem tak od małego dziecka, jednak dotychczas całkowicie mi to nie wadziło, aż do poznania mojej partnerki. Właśnie, przez ten problem pierwszy raz okazał się całkowitą klapą. Stąd, też proszę o rady - czy wypadałoby udać się do urologa? Ponieważ, nie licząc tego zakrzywienia, mam problemy ze ściągnięciem napletka... nawet, jeżeli na siłę uda mi się go zdjąć, to nie do końca i to również potrafi zaboleć. Sama, główka zdaje się być dodatkowo strasznie sina. (być, może to tylko sobie dodaję, ponieważ jestem delikatnie rzecz biorąc trochę załamany, całą sytuacją)
W razie, potrzeby mogę podesłać zdjęcia - jednak, pierwsza grafika na google dobrze opisuję mój problem : http://s11.postimg.org/96bx9x9tv/IMAG_0139.jpg
Tak jak pisałem, ja dodatkowo mam problem ze zdjęciem napletka i jest delikatnie bardziej wygięty.
Jeżeli wizyta nie jest konieczna - proszę o porady, w jakiej pozycji będzie nam najłatwiej? dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

W pozycji klasycznej - miałem straszny problem, aby doszło do inicjacji, po prostu było mi bardzo nie wygodnie z czego właśnie żyłka strasznie przeszkadzała... Z bólem moge ten napletek ściągnąć, jednak czytając pewne artykuły okazało się, że mam zbyt krótkie wędzidełko. Co w takim razie? Serdecznie dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Nie martw się zakrzywionym penisem. Mam to samo i nie przeszkadza mi to podczas stosunku. Znajdź pozycje, jakie dla Ciebie będą najwygodniejsze i korzystaj z nich. Z niektórych pozycji nie korzystam właśnie przez skrzywienie, ale nie przeszkadza mi to w odczuwaniu przyjemności z innych. Drugi temat - masz już dobre rady, więc działaj. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...