Skocz do zawartości
Forum

Brak wzwodu podczas stosunku a masturbacja i stres


Karol29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam 29 lat i dopiero niedawno zacząłem swoje życie seksualne. Mój pierwszy raz okazał się nieudany, pomimo prób partnerki nie udało mi się osiągnąć wzwodu. Od tamtej pory miałem kolejne dwie próby i nic się nie zmieniło. Owszem gdy pobudzam członka rękom to udaje się osiągnąć wzwód ale po wprowadzeniu go do pochwy staje się on ponownie miękki i nie mogę odbyć stosunku. Dziewczyna stara się mnie pobudzić oralnie ale niestety nie sprawia mi to żadnej przyjemności - dopiero jak sam zacznę się masturbować to członek osiąga wzwód ale trwa to za krótko aby odbyć pełen stosunek.
Nie wiem czy z moim penisem jest coś nie tak, czy po prostu stres tak na mnie działa. W domu w samotności owszem mogę osiągnąć wzwód bez problemu ale bez pobudzania rękom też nie trwa on długo, dopiero pobudzając członka mogę osiągnąć pełen wzwód. Dotychczas masturbowałem się średnio 2 razy w tygodniu. Czy zaprzestając masturbacji, uda się osiągnąć lepszy efekt. Podczas pierwszego razu stresowałem się bardzo i jakoś to przecierpiałem że się nie udało ale kolejne próby są dla mnie coraz bardziej dołujące.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pozytywną odpowiedź. Też próbuje to sobie jakoś wytłumaczyć ale nie daje mi to spokoju.
Najgorsze jest to że gdy uda się osiągnąć wzwód rękom to po chwili znowu mięknie - nawet jak dziewczyna zaspokaja mnie oralnie nie czuje żadnej przyjemności. Tak jakby penis potrzebował dodatkowych bodźców. Zawsze myślałem że na sam widok nagiej kobiety - mój penis szybko osiągnie erekcję a tu taka przykra niespodzianka że nie da się osiągnąć pełnego wzwodu.
Spróbuje przestać się masturbować - mam nadzieję że to jakoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Gość marcin1995

Nie przejmuj sie stary. Ja mam 19 lat i tez dopiero teraz zaczalem swoje zycie seksualne. Mialem dokladnie to samo co Ty. Bardzo ciezko bylo mi osiagnac wzwod za pierwszym razem a gdy juz sie udalo to robilismy to jakies 5-10 min i flaczal :) Po prostu nie jestes przyzwyczajony do tego ze druga osoba widzi Cie z fujarka na wierzchu i sie wstydzisz :P mam dla Ciebie rade ktora w moim przypadku pomogla. Rozgrzej Ja troszke a potem obroc do siebie plecami (na lyzeczke) i prawa reka rob Jej dobrze a lewa masuj czlonka aby osiagnac wzwod. W ten sposob nie stresujesz sie ze na Ciebie patrzy i na pewno dasz rade :P

Odnośnik do komentarza
Gość sildenafil

Witam,
posiadam leki dla Panów z kłopotami z erekcją, leki pochodzą z polskich aptek, jest to zamiennik wiagry tylko, że dużo tańszy, preparaty są oryginalnie zapakowane i pochodzą z legalnego źródła dla zainteresowanych proszę o kontakt allegro.wr2010@gmail.com

Odnośnik do komentarza

mam podobny problem, problemy ze wzwodem staje tylko na chwile a pozniej opada a w dodatku jak chwile postoi to pozniej boli mnie prostata a wyniki dosłownie kazde sa wporzadku. Przez co boje sie kontaktu z kobieta ze mi nie wyjdzie. Po zrezygnowaniu z masturbacji po jakim czasie wraca normalny wzwod ? Martwi mnie jeszcze jedna rzecz moj wzwód jest silniejszy po 1 dniu od masturbacji niz np po tygodniu.

Odnośnik do komentarza

również polecam zrezygnować z masturbacji całkowicie. Może też zmień dietę i uprawiaj więcej sportu. Jeżeli palisz i pijesz to odstaw na trochę.. ja miałem problemy ale raczej ze względu na wiek i stres. Zacząłem brać permen king i pomaga. W Twoim wieku nie jest to jeszcze konieczne ale jak nic nie pomoże możesz spróbować bo nie mają one żadnych skutkow ubocznych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...