Skocz do zawartości
Forum

Spełnianie fantazji seksualnych a poczucie równowagi w związku


Gość plmz

Rekomendowane odpowiedzi

Mój facet jest dziwny. Jesteśmy ze sobą długo, ale współżyjemy od niedawna. Bez problemu rozmawiamy o swoich fantazjach i potrzebach. Ja chętnie spełniam zachcianki partnera- jednaj gdy do tego dochodzi jemu nagle przestaje się to podobać i go podniecać. Sama nie wiem o co chodzi. Jestem za łatwa w łóżku? Co powinnam zrobić? Jestem totalnie rozbita, bo to już któryś raz z rzędu, a jesteśmy młodzi... i w rozmowie nie ma żadnego problemu! On sam nawet nie wie o co chodzi... a ja tracę wiare w siebie z tego wszystkiego... :(

Odnośnik do komentarza

Tzn on usiłuje spełniać te zachcianki, chociaż ja wielkich wymagań nie mam. Z wielkim trudem przychodzi spontaniczność- tzn jemu, bo ja mogłabym to robić codziennie. Może on ma po prostu mniejszy temperament... jest idealny w zyciu codziennym, ale w tej kwestii ciągle są jakies trudności. Ale jak ja z takim temperamentem mam go olać? Dla mnie to jedyne 'okazje'! Wiem że powinnam to zrobić, ale nie wiem jak...

Odnośnik do komentarza

Ale on był kiedyś inny pod tym względem... Sama nie wiem. Może naprawdę to trochę moja wina... Oj chyba naprawdę dam sobie spokój na razie, może nieco dystansu pomoże, w końcu nie jestem brzydka, prędzej czy później sam zacznie się dopraszać :) Bo on jako facet na co dzień jest facetem idealnym, tylko ta DOŚĆ ważna dla mnie sfera jest nie najlepsza.. Eh, zawsze musi być gdzieś jakiś haczyk :/
Moim wielkim problemem jest to, że nie wiem jak tego dystansu nabrać... Naprawdę bym chciała, ale nie mam po prostu siły!

Odnośnik do komentarza

Czy kiedyś był inny ,to nie wiesz ,bo skoro współżyjecie od niedawna ,to może był inny... ,ale w gadce,
uważam ,że ma problem z libido ,bo w młodym wieku powinno się seks uprawiać co najmniej codziennie,bo kiedy jak nie teraz:D ,a co będzie za np.20-30 lat...

masz rację nie ma tak życiu,żeby wszystko nam pasowało w 100%

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Tzn jemu tam wszystko działa gdzie trzeba :D Tylko przede wszystkim brak miejsca, stres i naciskanie robią swoje. Odpuszczę, nie będę aż tak naciskać, sama wiem, że to strasznie stresotwórcze :) I będzie lepiej. Eh, jestem zdecydowanie zbyt emocjonalna :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...