Skocz do zawartości
Forum

Większa ochota na seks


joanna04

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż zaobserwowałam coś co mnie zastanawia. Od dłuższego czasu (ok miesiąc) mam większą ochotę na sex, wcześniej przyznam się, że było to dla mnie obojętne a jak już miałam naprawdę ochotę to zdarzało się to raz na parę miesięcy, od pewnego czasu wszystko się zmieniło (od razu mówię, że partnera mam stałego:P ) praktycznie codziennie o tym myślę i mam straszną ochotę, czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza

Mam 20 lat i od 2 lat stałego partnera. Wszystko do tej pory było tak jak napisałam wcześniej, seks był dla mnie czymś zwykłym, taką rutyną, wiedziałam, że mój luby przyjdzie z pracy i będziemy się kochać, taka, jakby to ująć tradycja, ale ostatnio to się strasznie zmieniło, pstryk i nagle myślę o tym wszystkim zupełnie inaczej, w ciągu dnia w pracy, podczas gotowania, sprzątania, zwykłych obowiązków potrafię dużo myśleć o seksie, mam zwyczajnie nieczyste myśli i ochotę na seks jak nigdy.

Odnośnik do komentarza

laurette
~vaynes
Też bym tak chciała...u mnie libido wynosi -123 ....nie wiem, może to wina tabletek....

Całkiem mozliwe,to czesty skutek uboczny.

Zgadzam się. Mi pomogła dopiero zmiana antykoncepcji. Obecnie zabezpieczam się femcapem i żelem plemnikobójczym. Libido wróciło dość szybko :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...