Skocz do zawartości
Forum

Jak rozumieć słowa pragnę cię?


Gość Kit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojony95764

Hmm jak by to ująć.
Moim zdaniem takie słowa skierowane do mężczyzny który ma już partnerkę i jeśli kobieta która owe słowa wypowiada wie o tym że dany mężczyzna jest w związku zinterpretował bym jako niemoralną propozycje.

Bo raczej jeśli nie chodziło by jej o sex to myślę że ujęła by to w inny sposób.
Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza

~Kit
Ale to nieee, nadal nie rozumiemy się, takie słowa padają z ust mężczyzny :D przepraszam, moja wina, powinnam napisać że to mężczyzna wypowiada.
Jakaś nieprzytomna jestem xD

Tak czy siak myślę że to bez różnicy.
Aczkolwiek facet który ma partnerkę a wali taki tekst do innej jest dla mnie "frajerem" :)

A jeszcze jeśli miał bym wyrazić swoje zdanie jak z mojego punktu widzenia powinna zareagować / zrozumieć owe słowa kobieta do której są one kierowane to
powinna natychmiast zrozumieć je jednoznacznie.

Bo skoro ma kobietę to po co mówił by do innej takie rzeczy tylko i wyłącznie "numerek" :p

Tyle z mojej strony no ale każdy może to odebrać inaczej. :)

Nie pal za sobą mostów, bo nie wiadomo czy tą samą drogą nie przyjdzie Ci wracać ...W przepaść wpaść łatwo. Spada się długo. Upadek jest bolesny ... A nie wiadomo czy na górze stał będzie ktoś z wyciągniętą pomocną dłonią ...

Odnośnik do komentarza

Widzę stary temat ale może aktualny i nadal brak odpowiedzi odpowiedniej,troszkę mam związków za sobą mówię o tych drugich, nie mogę się wypowiadać za kogoś powiem co ja myślę o słowie pragnę i znaczeniu tego, pragnienie to co nas przyciąga nie sex sam w sobie tylko wszystko z tym związane pragnienie dotyku pieszczoty rozmowy...nigdy nie byłem tym najważniejszym w seksie zawsze najpierw jest ona ,to ją zawsze celebrowalem, kiedy już dochodzi do seksu spojrzenie kobiety w pewnych momentach jest tak bezcenne to widać wtedy pragnienie w oczach i ona widzi w moich nie mylić tego z pożądaniem to coś więcej to głębia dwóch osób połączonych czymś magicznym w danej chwili, trudno ocenić jednoznacznie co to jest pragnienie na to składa się kilka czynników : uczucie ,spełnienie ,tęsknota , pożądanie, to nigdy nie mija to ciągle jest w nas...
Mimo że było tych związków kilka...to zawsze z każdą mogę wrócić do tego ponieważ jeżeli mężczyzna oddaje siebie całego to wtedy rodzi się pragnienie...
Mam nadzieję że pomogłem w starym temacie coś wyjaśnić
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...