Skocz do zawartości
Forum

Ryzkowny kontakt a plama na języku


Gość Marcin193

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wstyd się przyznać ale miałem kontakt wiadomo z kim :/ Nie wiem co mi przyszło do głowy i teraz potwornie tego żałuje, ale przynajmniej wiem że już tego nie zrobię. Nie wiem od czego zacząć ale niepokoją mnie strasznie 2 plamki na języku. Są bardziej czerwone niż język. Uprawiałem sex klasyczny w zabezpieczeniu z kobietą ,dosłownie chwile sex oralny tak zwaną minetkę ale po chwili zrezygnowałem. W tym miejscu gdzie to mam teraz zaczerwienienie, czułem przez parę dni takie jakby mi się krostka robiła. Nie wiem czy ja schizuje czy coś ? Od gdzieś 9 dni jestem chory ale po kontakcie jest jakieś 12 dni. Łamało mnie w kościach, bolała szyja, bolały migdały bo ledwo łykałem. To zaczerwienie na żywo to tak jakby wypalone, albo od ciepłego, ale ja się niczym nie sparzyłem. Nalot na języku mam już od jakiegoś czasu.
http://i.imgur.com/qEREBDK.jpg [url=Witam wstyd się przyznać ale miałem kontakt wiadomo z kim :/ Nie wiem co mi przyszło do głowy i teraz potwornie tego żałuje, ale przynajmniej wiem że już tego nie zrobię. Nie wiem od czego zacząć ale niepokoją mnie strasznie 2 plamki na języku. Są bardziej czerwone niż język. Uprawiałem sex klasyczny w zabezpieczeniu z kobietą ,dosłownie chwile sex oralny tak zwaną minetkę ale po chwili zrezygnowałem. W tym miejscu gdzie to mam teraz zaczerwienienie, czułem przez parę dni takie jakby mi się krostka robiła. Nie wiem czy ja schizuje czy coś ? Od gdzieś 9 dni jestem chory ale po kontakcie jest jakieś 12 dni. Łamało mnie w kościach, bolała szyja, bolały migdały bo ledwo łykałem. To zaczerwienie na żywo to tak jakby wypalone, albo od ciepłego, ale ja się niczym nie sparzyłem. Nalot na języku mam już od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...