Skocz do zawartości
Forum

Seks podczas okresu


Gość damian0507

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damian0507

Witam.
Byłem z dziewczyną nad małym jeziorkiem, pływaliśmy itp. i w wodzie doszło między nami do zbliżenia (pierwszy raz) i kilka razy wszedłem w nią bez zabezpieczenia. A następnie potem na plaży już przy użyciu prezerwatyw i wtedy prawdopodobnie przebiłem jej błonę. Nadpiszę że dziewczyna była w 2-gim dniu miesiączki, ma regularne cykle. I teraz pytanie. Czy byłaby tu możliwość zapłodnienia? Naczytałem się że podczas okresu kobieta jest niepłodna, a plemniki umierają ze względów na złe warunki podczas tego okresu. Ale czy jest to pewne?

Odnośnik do komentarza

kolego podam ci linka jednego , ale ogulnie musisz zwrucić na swą dziewczyne a najlepiej jakbyś lukał do jej kalendarzyka i sprawdził kiedy ma okres wyliczł od mc do mc bo regularny cykl to 28 dni i od pierwszego dnia miesiaczki liczy sie 10 dni a potem patrzy który to 14 dzień dni płodnych .
http://mamdziecko.interia.pl/
tam bedzie widać OBLICZ DNI PŁODNE .

Odnośnik do komentarza
Gość InfiniteGirl

Po pierwsze: Nie powinno się wchodzić podczas okresu do brudnego jeziora, ponieważ brud i różnego typu bakterie mogą spowodować różnorodne zapalenia (tak mi tłumaczyła pani ginekolog).
Po drugie: Uważam, że Twoja dziewczyna nie powinna zajść w ciążę, rzadko kiedy zachodzi się w nią poprzez stosunek w wodzie, poza tym, II-gi dzień okresu to zazwyczaj dni niepłodne (zależy w tym przypadku od organizmu dziewczyny, bo każda z nas ma inny). Jednakże, tak, czy inaczej, nie martwiłabym się niechcianą ciążą, przynajmniej na razie. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...