Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie i swędzenie skóry pod napletkiem a grzybica


xmero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam dość nieprzyjemny problem, a mianowicie czuję pieczenie/swędzenie na skórze pod napletkiem i jest ona zaczerwieniona, jest to dość nieprzyjemne i uciążliwe, problem ten miałem rok temu gdy po pewnej imprezie zostałem cały (wlącznie z penisem) spsiukany dezadorantem, lecz po pewnym czasie wszystko minęło. Masturbowalem się dość regularnie lecz od tygodnia miałem okres abstynencji od masturbacji i problem powrócił, gdy się masturbowałem nie było takich objaw ;( Z tego co wyczytałem w internecie najbardziej do moich objaw pasuje grzybica (czerwona podrażniona skóra pod napletkiem, jakieś czerwone plamki na wierzchniej częsci żołędzia, dodam, że żołądź mnie nie boli i nie mam, tzw "serów" pod napletkiem) myślałem, że to może przez mydło, że jest to jakieś podrażnienie chemiczne ale raczej nie, dzisiaj posmarowałem wszystko nivea soft, może coś pomoże, mam zamiar udać się jutro do apteki i kupić clotrimazolum. Dodam, że w poniedziałek wyjeżdżam na wakację i chcialbym być już zdrowy ;)
Czy jest szansa, że przez 3 dni mi "to" ustąpi, czy w/w maść może pomóc, co o tym sądzicie, i czy masturbacja może na to jakoś wpływać? Bardzo mnie to nie pokoi i się denerwuję ;( Z góry dziękuję za odp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...