Skocz do zawartości
Forum

Duży penis to zaszczyt czy udręka?


dyrekplk

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie dlaczego każda kobieta szuka dużego penisa. Jak znajdzie to pózniej jest przerażona i nic z tegonie wychodzi. Ani sex ani oral tylko lekie lizanko główki i masturbacja. Wiem coś o tym mam tak zawsze szukają ogłaszają się że bardzo mocno szukają dużych rozmiarów pózniej nie pasuje za duży nie mieści się do buzi a bo mnie rozerwiesz itp.
Podnieca i zostaje tylko ręka kobiety i masturbacja. Raz mi się trafiło na imprezce że na prawdę w końcu miałem to co zawsze marzyłem głębokie gardło i posów po same jądra. Ale niestety był to facet. A co poszalałem to moje. Oczy zamknąłem i było fajnie.Tak więc duże też jest nie dobre.Pozdrawiam. moje wym:24/18 zakrzywiony do góry

monthly_2014_06/duzy-penis-problem-czy-udreka_1719.jpg

Odnośnik do komentarza

W czasie stosunku seksualnego ściany pochwy „dopasowują” się do rozmiaru penisa i dzięki temu można uzyskać rozkosz. Zbyt długi penis, np. powyżej 20 cm, może uderzać w narządy znajdujące się w miednicy mniejszej kobiety, co przeważnie sprawia jej ból i może zniechęcać ją do kolejnych prób współżycia, a nagłe i gwałtowne wejście członka do pochwy może uszkodzić jej sklepienie i wywołać krwotok. O "mankamentach" związanych z posiadaniem zbyt okazałego penisa można posłuchać pod poniższym linkiem: Zbyt duży członek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...