Skocz do zawartości
Forum

Niskie libido u męża


Gość Zigzag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Od jakiś 6 miesięcy mam problem z libido... męża. Na początku naszego związku kochaliśmy się nawet po kilka razy dziennie, teraz... raz na dwa miesiące i to też z mojej inicjatywy... Rozmawialiśmy na ten temat kilka razy na początku problemu nie widział, później mówił, że jest zmęczony, w między czasie wyszło, że ma problem z tarczycą... Zaczął brać leki, przez chwilę wszystko wróciło na odpowiedni tor jednak teraz znowu jest to samo... Mój mąż jest atrakcyjnym facetem, który zawsze dbał o sobie, regularnie ćwiczy na siłowni, przestrzega diety... Był moment, że myślał, że to przez to więc troche odpuścił, nie pomogło...Testosteron w dolnej granicy, ale w normie. Ciągle powtarza,że nie ma pojęcia dlaczego tak się dzieje, ja próbowałam już wszystkiego. Chciałabym mu pomóc, bo widzę, że sie z tym męczy, a nie bedę kłamała, że nie odbija się to na nas. Pomocy! :(

Odnośnik do komentarza

Praca nie stwarza mu problemów. Jest pracoholikiem kochającym swój zawód, dla mnie pracuje za dużo. Często mówię mu, że to się na nim odbije. On uważa, że to nie może mieć wpływu na nasze współżycie, ,,bo jak pracował mniej to nic się nie zmieniło'' Jeżeli chodzi o erekcję to wszystko w normie. O seksuologu też mu wspominałam, ale powiedział, że najpierw chciałby sam zastanowić się co jest tego przyczyną... o dzieciach, przyznam, nie pomyślałam, od jakiegoś roku nie zabezpieczamy się, zawsze mówił, że jak będziemy mieli to będzie wspaniale, może coś się w tej kwestii po prostu zmieniło...

Odnośnik do komentarza

Hmm no nie wiem tak piszesz,ze to nie od tego nie od tamtego,ze lubi swoja pracę a przecież jakaś przyczyzna musi być! W przeciwnym razie nie mielibyście problemu.
Ja bym poszla do specjalisty i przedstawila problem a jeszcze przed tym poprosila meza o rozmowę bo moze on sam dostrzegł jakies wyjscie z sytuacji.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

dziewczyno ty martwisz sie o ilbido swego męża , a co ja mam powiedzieć jak mój ukochany przez 2 lata mnie unkia i nie chce sie kochać ze mna i nic sie nie zmienia tylko wali mi sie nasze zbiliżenia jak sa to z mojej inicjatywy i to po 7 mc albo i dłóżej nic . ostatni stosunek mieliśmy w kwietyniu jak wrócił z urlopu i tak dotej pory nic ................. i ni nie pomaga żadne seksi koszulki rozmowy .............

Odnośnik do komentarza

U nas podobnie, praca nie sprzyja pożyciu, a to nawarstwia dodatkowo problemy i robi się nieciekawie. Na szczęście maż zaczął brać permen king i po około 4 tygodniach sam zauważył różnicę, bierze nadal, już 8 tygodni i jest o niebo lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...