Skocz do zawartości
Forum

Seks a możliwość choroby


Gość ktopytaniebladzi123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ktopytaniebladzi123

Witam mam takowe pytanie swoj pierwszy raz mialem z kolezanka ktora poznalem w internecie, znalismy sie 4 lata, niedlugo byc moze znowu bede uprawial seks (drugi w mym zyciu) z kolezanka ktora znam tez z internetu , bedziemy sie widziec pierwszy raz i tu mam pytanie, jakie są mozliwosci zarazenia czyms? czy takie zwykle nastolatki mogą coś miec? znam je dlugo ale tylko i wylacznie z internetu a nie chce sie czyms zarazic, wiadomo ze nie jestem wprawiony w seksie i jesli juz bede "dogadzal" czlonkiem to tylko z gumką ale wiekszosc czasu to pewnie bylyby pieszczoty oralne. Tylko ten lęk przed chorobami..

Odnośnik do komentarza
Gość ktopytaniebladzi123

no tak ale takim tokiem myslenia to i ja moge cos miec i nie wiedziec ;/ przeciez ludzie ile zwiazków mają po drodze do starosci gdzie uprawiają seks i jakos zyja, wiec no chyba nie mozna az tak popadac w paranoje ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

mozna nie można, to kwestia ostrożności.... jesli nie ma się stałego partnera to ryzyko chorób się zwiększa i to znacznie. Dlatego warto jedna chodzić do łózka z osobami pewnymi, a przerpaszam bardzo jak długo znajomość by nie trwała to przez internet nie poznasz aż tak dobrze człowieka. Klawiatura przyjmie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Gość ktopytaniebladzi123

tak wiem rozumiem wszystko :) tylko no sam w zyciu miałem jeden stosunek i gdy spedza sie noc w jednym pokoju z takową kolezanka z neta to ciezko mi wytrzymac jak raz sie tego zasmakowalo a gdy jeszcze widze ze sama chce to wiadomo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...