Skocz do zawartości
Forum

Szybkie szczytowanie dziewczyny


Gość bardzotrudnepytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bardzotrudnepytanie

witam, do niedawno nie uprawiałem nigdy seksu, pierwszy swój raz miałem z dziewcia ale to mniejsza o to.
Chciałem sie spytac czy jestem taki dobry czy trafiłem na takową panią ponieważ podczas jednej nocy a dokładnie podczas dosłownie paru godzin doprowadziłem ją 7 razy do orgazmu i to pochwowego, ciągle była mokra a przy końcu aż bolalo ją tam niżej.
Najlepsze jest w tym to iż dokonałem tego nakrecając ją drazniąc sutki a następnie dwoma rekami jednoczesnie (jedna pieściłem łechtaczke a druga dwoma palcami wsadzałem do pochwy i gdzies w kierunku pkt G pieściłem) doprowadzałem do orgazmu, tak więc praktycznie nic nie robiłem swoim członkiem. I już sam nie wiem czy mam takie zdolnosci czy ona była taka łatwo dochodząca . Jak to jest? czy z inną może byc trudniej? po prostu dobrze czytałem z mojej partnerki widziałem gdy jakiś dotyk ją bardziej kreci to go powtarzałem.

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

no i kwiatuszku sprowadziłaś chłopaczka do parteru... Czy byleś dobry to nalezy się tej dziewczyny zapytać bo nie nam to osądzać... chcesz pochwał i pytania jak do tego doszło to Cię rozczaruję, prawdziwi mistrzowie siedza cicho i sa pewni swoich umiejętności a nie musza szukać poklasku na forum

Odnośnik do komentarza

albo też udawała - częste zjawisko u dziewczyny. albo jako że była dziewicą to myślała, że osiągnęła swój szczyt. jeśli pieściłeś ją ręcznie do podczas szczytowania powinieneś czuć silny skurcz mięśni (bodajże kegla) który powodował, że ciężko ci było wgl ręką ruszyć

Odnośnik do komentarza
Gość bardzotrudnepytanie

Nie udawała, tak mnie przy tych orgazmach sciskala ze ledwo co poruszałem a lało się z niej ze ho ho, dodatkowo mówiła ze sama tak nie potrafi, nawet jak sutki jej piescilem to sie skrecała, ciekaw jestem jak z inna bedzie czy tak samo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...