Skocz do zawartości
Forum

Ochota na seks


Gość prawiczek95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość takitamktoś

Zacznij wyładowywać sie inaczej, uprawiaj sport, nie myśl o tym znajdz sobie hobby. Masz już 18 lat więc buduj związek po roku może dostaniesz to czego chcesz od swej panny. Przeciez nie zrobisz tego tylko dlatego ze ci sie chce :)

Odnośnik do komentarza

To jakiej porady oczekujesz? Jakie uzaleznienie? Ja o tym nie slyszalem to raz,dwa to naturalny sposob radzenia soie w takich sytuacjach.Skoro nie masz w tej chwili dziewczyny to jakie widzisz opcje?Bedziesz bral tabletki na obnizenie popedu czy chodzil na kórwy,zeby wylapac jakis bonus i miec skrzywione podejscie do seksu? To jest cos przez co kazdy przechodzi i masturbacja jest wlasnie po to zeby sobie radzic w takich sytuacjach. Jesli ktos tutaj slyszal o uzaleznieniu od niej to prosze 0 wypowiedz. Tu nie wiecej opcji,jeszcze moze sport i zajecie sie czyms co sprawi ze Twoje mysli nie beda sie na ty skupiac. Wedlug mnie malo skuteczne:)

Odnośnik do komentarza

Masturbacja to naturalny sposób? Hmm...
Naturalne są polucje. Reszta nie jest naturą, a czynem na który dobrowolnie się godzimy.
Od nadmiernej(np. kilka razy dziennie) masturbacji można sie uzależnić, to jest fakt. Wystarczy dziennie śledzić forum seks, żeby zobaczyć wątek ""problem z masturbacją""uzależnienie od masturbacji" i tego typu.
Ale nie chce mi się tu wykłócać.

Dlaczego nie znajdziesz dziewczyny autorze?

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie slyszalem zeby dorosly facet ,ktory nie ma partnerki i nie korzysta z prostytutek mial polucje... Ja naprawde nie mam ochoty wychodzic na fana masturbacji ale nikt mi nie wmowi ze jakas umiarkowana to jest cos nienormalnego. A jak ktos ma tendencje do uzaleznien to sie uzalezni,tak samo od kropli do nosa. Przeciez ludzi, ktorzy maja z tym problem jest zecydowana mniejszosc.

Odnośnik do komentarza

Ale sama wiesz ze znalezc milosc i zaczac zwiazek oraz wspolzycie nie jest latwo i szybko,wiec rozmawiamy o czasie teraz do momentu kiedy nie znajdzie:) I rozmawiamy jak ma sobie radzic z tym ze ma ochote na seks. Wiec ja jako jedno rozwiazaeni na rozladowanie napiecia seksualnego podaje masturbacje,umiarkowana,taka w rozsadnych ilosciach:) Wedlug mnie jest to dobry sposob,jesli ktos widzi inne sposoby po to jest ten watek.Ja tez nie mam zamiaru sie klocic .A nazwiazalem do doroslych mezczyzn z tego wzgledu ze oni nie maja regularnych polucji jako naturalnego sposobu na rozladowanie napiecia.Zakladamy ze autor je ma ale mimo wszystko caly czas mysli o seksie i szuka sposobu na to zeby te ilosc myslenia o nim zmniejszyc:) Jasniej juz nie potrafie wyjasnic co mam na mysli.

Odnośnik do komentarza

No a masz dziewczynę? Jeśli tak, to po prostu z nią uprawiaj. A jak?

1. Weź prezerwatywy.
2. Rób to nie u siebie w domu ani u niej.
3. Spytaj, czy chce, ale ponętnie.
4. Jeśli jest sexi, to ci się spodoba.

A jak nie masz dziewczyny, to albo znajdź, albo kup zabawkę do seksu, który zastąpi ci dziewczynę.

Istnieje też możliwość seksu z dziwką.

Odnośnik do komentarza
Gość adam23

Seks męski zwieńczany wytryskiem jest koniecznością biologiczną. W przeciwnym razie, jeśli organizm nie zostanie zaspokojony ejakulacją do pizdy lub ejakulacją do własnej łapy, to może ulec chorobie pn. prostatyzm. a w rezultacie gruczolakiem w sterczu i później rakiem. Wybieraj, walenie konia czy bombonierka.

Odnośnik do komentarza
Gość kazik40

Sabatoncia
No a masz dziewczynę? Jeśli tak, to po prostu z nią uprawiaj. A jak?

1. Weź prezerwatywy.
2. Rób to nie u siebie w domu ani u niej.
3. Spytaj, czy chce, ale ponętnie.
4. Jeśli jest sexi, to ci się spodoba.

A jak nie masz dziewczyny, to albo znajdź, albo kup zabawkę do seksu, który zastąpi ci dziewczynę.

Istnieje też możliwość seksu z dziwką.


SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
pamientaj: pszet i po seksie umyjcie se genitalia ( chuja i pizdę), bo bendziecie jehać zgniłymi śledziami, a na ulicy bendom za wami wołać: fabryka śledzi poszła. buuaaahhhhaaa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...