Skocz do zawartości
Forum

Ból podczas stosunku


Zinaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem. Podczas stosunku strasznie boli mnie brzuch (być może macica, jajniki nie wiem). Do tego to nie jest zależne od pozycji ani od tego jak głęboko jest on we mnie. Jeszcze jak wchodzi za każdym razem boli mnie pochwa, a po stosunku szczypie. Byłam z tym u ginekologa, ale nic konkretnego nie powiedział i nie pomógł. Badania wszystkie mam w porządku. Nie wiem czym to jest spowodowane. Gdyby tego było mało to boli tak okropnie, że aż zbiera mi się na wymioty. Mógłby mi ktoś pomóc jakoś to rozwiązać. To jest naprawdę bardzo uciążliwe. :(

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

Usg nie wykazało odchylenia od normy, więc sądzę, że to albo zbytnia suchość albo blokada psychiczna. Może czegoś się obawiasz? może coś się takiego zdarzyło że nie chcesz podświadomie współżyć

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nie powinno się współżyć i właśnie też tak jest. Nie współżyje przy zakażeniu i każde leczę. Ale też non stop wraca i nie wiem czy może ten ból występuje przez te ciągłe zakażenia, co prawda leczone, ale różnie to może bywać.
Dlatego też proszę o pomoc bo lekarz nic mi na to nie powiedział. Jedynie co mówił to wydłużyć grę wstępną, ale to nic nie daje. Obojętnie jak długo trwa.

Odnośnik do komentarza

A ja mam troche inna sytuacje. Boli mnie brzuch tylko przy niektorych pozycjach, od tylu i w klasycznej z nogami wysoko (w tej nie wytrzymam dluzej niz kilka sekund, bo tak boli). Ostatnio sobie przypomnialam, ze gdy kilka lat temu mialam USG (dlugo przed zaczeciem wspolzycia) lekarka powiedziala mi, ze mam zakrzwiona macice. No i teraz tak sie zastanawiam czy bol nie jest wlasnie z tym powiazany, a jesli tak to czy jest szansa zeby ustal. Zalezy mi na tym, bo czytalam, ze wlasnie w tych pozycjach najbardziej prawdopodobny jest orgazm pochwowy, ktorego nigdy nie mialam

Odnośnik do komentarza

~Amary prawdopodobnie jest to spowodowane tym , że masz właśnie tyłozgięcie macicy.
Właśnie niedawno poszłam do innego ginekologa niż zwykle i też się dowiedziałam, że mam tyłozgięcie macicy ale lekkie.
Ale gdzieś coś czytałam kiedyś, że w takim przypadku najlepszą pozycją jest ponoć kolanowo-łokciowa.
Mi niestety nadal to nie pomaga i w dalszym ciągu jestem w tym samym punkcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...