Skocz do zawartości
Forum

Wiele lat bez seksu


Gość 35-latek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość liszamarzl

to nie jest normalne, to jest tragedia życiowa, przez to nie mogles przeżywać wszystko w należyty sposób, mialeś braki, chyba że urodziłeś sie aseksualny, ale zakładając że jestes normatywny, moglees dostac nerwicy, bo przeciez wiesz ile spedziles lat bez sexu, czegos co jest jedną z fundamentalnych potrzeb jak ukazuje piramida maslowa.

Odnośnik do komentarza
Gość 35-latek

Oczywiście jest mi z tym bardzo kiepsko, a wrecz okropnie! Po pierwsze mam zaburzenia erekcji, które moim zdaniem najprawdopodobniej są wynikiem częstej, może już nawet nałogowej masturbacji. Primo- nie byłem w stałym związku z kobietą od wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Gość sisizizi

Czemu piszesz że nic nie robi, skąd to wiesz?? i o robienie czego ci chodzi? myslałem ze jak dziewczynie sie podoba chłopak, chłopakowi dziewczyna to sie spotykają i sexują, niewiem co ty jeszcze chcesz robić.
Do 35-latek. Nie musisz pisac juz o tym ze masz zaburzenia erekcji z powodu masturbacji z powodu ze twoje realizowanie sie sexualne z tego co opisałes jest na poziomie bliskim zera.

Odnośnik do komentarza
Gość 35-latek

Dlaczego nie powinienem w tym miejscu informować o swoich dysfunkcjach seksualnych?
Czy nie robię? Aktywnie udzielam się w portalach randkowych oraz zdarza mi się też w realnym świecie zagadać do kobiety.

Odnośnik do komentarza
Gość sisizizi

już tak jest, laska może przebierac w tysiącach chłopaków, nic nie robiąc, a ty możesz wiele robić, ale nie bedzie zabardzo coś wychodzić, tutaj ci pewnie nikt nieudzieli informacji co robić, dlatego napisałem że niepotrzebnie informujesz o swoich dysfunkcjach bo to wprowadza niepotrzebny wątek, jak sam wiesz zaprzestanie masturbacji i poswięcenie sie troche wlasnemu zdrowiu powoduje w dosc szybkim czasie prawidlowe funkcjonowanie wszystkiego.
No to kwiatuszek2 jak widzisz robi coś. Pozatym dalej nierozumiem twoiej idei robienia czegoś, mysle że chodzi ci o jakieś czarowania, kina, kolacje, które według ciebie są robotą 'faceta', więc można stwierdzić że wina jest z powodu egoizmu kobiecego.

Odnośnik do komentarza

Czemu nie masz seksu, czemu nie masz kobiety?
Rozwiąż tą sprawę, zacznij się z kimś spotykać.
Jest dużo kobiet, które też są same i czekają na mężczyznę.
Nie wiem, czemu masz problem.
Może zbyt się skupiasz na masturbacji? Masz samozadowolenie i nic więcej nie jest ci potrzebne?

Odnośnik do komentarza

Może trafiasz po prostu na niewłaściwe kobiety? Albo masz za wysokie wymagania?

Spróbuj umówić się z jakąś koleżanką np. z pracy. Może akurat coś z tego wyjdzie :)

Jeżeli udzielasz się w portalach randkowych to skoncentruj się na jednej kobiecie która Ci się spodoba i się umów.
I pamiętaj nic na siłę, do zbliżenia dojdzie jak będzie na to czas :)

Odnośnik do komentarza
Gość iksinska

Znam taką sytuacje. Mój obecny chłopak był 9 lat bez seksu. To się zdarza, zwłaszcza gdy ktoś ma wysokie wymagania, gdy jest mniej śmiały w kontaktach z kobietami, gdy generalnie nie jest mu łatwo nawiązywać kontakty, gdy czuje się w pewnych kwestiach mniej atrakcyjny (nie pomaga też świadomość, że inni mieli w życiu znacznie więcej doświadczeń) z wiekiem takiemu mężczyźnie coraz trudniej nawiązać kontakt z partnerką w zbliżonym wieku - choćby z obawy o jej reakcję na taki stan rzeczy, na brak doświadczenia. Nie poddawaj sie 35 latku. Śmielej rozmawiaj z kobietami, nie bądź dla nich przesadnie miły, nie traktuj umawiających się z Tobą dziewczyn z portali randkowych jak wygrane na loterii, ale jak równe sobie osoby (być może temu tak długo trwa szukanie odpowiedniej partnerki, bo potencjalne partnerki zniechęca w Tobie to, że jesteś "za dobry", tak było w przypadku mojego chłopaka, mnei to lekko odpychało na początku, ale podbudowałam jego poczucie pewności siebie i po kilku miesiąch pracy jest coraz lepiej). Co do problemów z erkecją i wytryskiem, to mijają one gdzieś po 3 miesiącach regularnego współżycia, także uszy do góry:) To jest wynikiem stresu zazwyczaj, ale jak znajdziesz godną zaufania i wyrozumiałą partnerkę, z któą sie oswoisz, to te problemy znikną. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość teżtakmam

same stereotypy :D
kobiecie nie wypada pierwszej zaprosić na randkę,
mężczyzna- powinien zawsze stanąć ;) na wysokości zadania...
Myślę , że niezależnie od płci wciąż jesteśmy ludzmi pełnymi obaw.
,,35'' wyjdż z domu, otwórz sie na zwykłe rozmowy z kobietami ze swojego otoczenia, daj sobie czas, pozwól zadziałać chemii.Nie napinaj się.
Pomyśl dlaczego na wczasach mężczyznom wzrasta libido- są wyluzowani.
Kobiety też mają mnóstwo zachamowań na swój temat, jeśli poznasz mądrą kobietę to zrozumie Twój problem i razem go będziecie rozwiązywać.
POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...