Skocz do zawartości
Forum

Partner boi się uprawiać seks


czarna770

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam 18 lat w sierpniu 19
moj chlopak ma 28 lat . jesteśmy razem nie całe dwa lata .
na początku uprawialiśmy seks bardzo intensywnie po trzech miesiacach on stwierdzil ze nie bedziemy sie kochac poniewaz jestem za mloda bylam w szoku ze po taki czasie mi to powiedzial nie uprawialismy seksu przez pol roku nie bylo to przyjemne bo ja jestem osoba ktora go seks uwaza za wazna kwestie w zwiazku , ale dalam rade denerwowalo mnie to ze przez te pol roku jak lezelismy razem on mogl dotykac i piescic moich piersi przy czym to automatycznie mnie podniecalo a jak chcialam go dotknąć w intymne miejsce to odrzucał moją rękę i twierdzil ze nie ma mowy . potem sie rozstaliśmy poniewaz on mnie oszukal w innej kwestii , po 3 miesiącach rozłąki błagał i prosił aby wróciła , wróciłam , ale postawiłam warunek że bedziemy sie kochać zgodził się nawet zamieszkaliśmy razem . Kiedy jak się kochaliśmy oczywiście z prezerwatywą to wytrysk kończył się na moich piersiach , twarzy itp .. znaczy od 3 miesięcy kończy się w prezerwatywnie wychodzi ze mnie dwie trzy minuty przed i kończy ręką patrząc na mnie , twierdzi ze panicznie boi sie ciązy bo to mu zycie zmarnuje .. od dwoch tygodni znów się nie kochamy wczoraj dowiedziałam się ze nie bedziemy uprawiać seksu do poki nie skończe 20 lat poniewaz jestem za mloda na seks rozumiecie !!! przecież to chore . ja nie wiem co ja mam robic . on twierdzi ze mam czas jeszcze na seks a i dodam jeszcze ze jestem jego pierwsza dziewczyna w tych sprawach .

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

no trochę mi tu hipokryzję zalatuje... ale jeśli on rzeczywiście boi sie tak ciąży to może zacznij brać tabletki? Wtedy będzie miał 100% ( w połaczeniu z gumką) pewność.
Co do tego czyj jesteś czy nie jesteś gotowa na seks. PO pierwsze uświadom mu że to Ty o tym decydujesz, po drugie - seks już był wiec nie rozumiesz co mu do łba strzeliło, po trzecie skoro jesteś zbyt młoda na seks to i na mieszkanie razem również.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

no tak chyba jasne do tej pory była jedna taka sytuacja ale wtedy pojawiła się gwiazda na niebie i królowie wyruszyli w podróż... wiesz co dziwny jest ten Twój chłopak... idź z nim do tego seksuologa ale to nie z Tobą jest problem ale z nim

Odnośnik do komentarza

tak on twierdzi ze po kazdy stosunku on ma potem nerwy czy sie cos stalo i ze on nie umie sobie z tym poradzic i ze on z tych nerwow nie daje rady , poniewaz on musi miec konfort psychiczny a jak to robimy to on jest wykonczony psychicznie dodam ze o higiene dba az za bardzo bo nawet nie pozwala mi sie dodknac po wytrysku i ani kropeli nie moze spac na moje cialo bo on wpada w panike i mysli ze zajde . po wszystkim myje sie caly bardzo dokladnie . ja rozumiem higiene i bezpieczenstwo ale to juz naprawde jest przesada sorka byla bo mam celibat .. moj wiek podobno jest zbyt niski i jak bede miala 20 lat to wtedy

Odnośnik do komentarza

też mi się wydaje że ten rok to tylko wymówka, potem będzie kolejny i kolejny. Skoro dla ciebie ważny jest seks w związku to albo niech on idzie się leczyć albo odejdź od niego . Wiesz troszke mnie dziwi też jego podejście do tej ciąży, ma 28 lat i boi się jej jak nastolatek... to troszkę dziwne bo co on zrobi jeśli wpadniecie ( czego wam nie zyczę, ale żadna metoda nie ma 100% skuteczności)... ucieknie? popłacze sie i załamie...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zastanawiające jest to, że na początku Waszego związku seks nie był dla niego problemem, chociaż byłaś wtedy młodsza niż obecnie. Do tego dochodzi cykliczność, o której wspomniała Lady oraz niektóre zachowania, które są nieco obsesyjne. Ja również jestem zdania, że wskazana byłaby w tym przypadku konsultacja z psychologiem/seksuologiem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...