Skocz do zawartości
Forum

Zachowanie byłego partnera po rozstaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, ostatnio rozstaliśmy się z chłopakiem. Wczoraj trochę popiliśmy i wysłałam mu koło 0.00 sms że tęsknie odpowiedź dostałam dzisiaj kilka minut temu. odpisał : znowu. sms nie jest ciekawy ale trochę dziwne, że na sms zareagował po takim czasie. bo po 18h to chyba bym nie odpisała, jak bym miała go gdzieś. i nie wiem czy też mu nadal zależy czy może po prostu mu się nudziło czy jak. co myślicie o takiej reakcji?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzech laskowy

ja w tym nic dziwnego nie widze. Po jego reakcji stwierdzam, że nie jest to pierwszy tego typu sms od ciebie. Mam rację?
Jeśli tak to chyba daje Ci do zrozumienia, że za bardzo Ci już nie wierzy... że znowu sobie o nim przypomniałaś po pijaku...

Odnośnik do komentarza

Odpowiedź sugeruje, że po przemyśleniu (stąd opóźnienie w odpowiedzi) nie jest Tobą zainteresowany. Wiem, że wolałabyś usłyszeć inną odpowiedź, ale nawet jeśli odpowiedź miałaby sugerować, że powinnaś się przed nim bardziej 'płaszczyć' to i tak nie warto zawracać sobie głowy facetem, który nie potrafi do Ciebie dotrzeć.
Poza tym emocje, jakie powstają przy odurzeniu alkoholowym bardzo odbiegają od prawdziwych uczuć. Nie należy im ufać.
Pozdrawiam serdecznie.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...