Skocz do zawartości
Forum

Jak przetrwać okres u partnerki?


Gość baba mi szaleje

Rekomendowane odpowiedzi

Gość baba mi szaleje

Pomocy! bo ja nie wiem jak to przetrwać! Moja kobieta dostała okresu i strach się w domu pokazać. Byle co a ona na mnie ŁA ŁA ŁA! z pyskiem. Proszę doradźcie mi jak ją uciszyć żeby była wreszcie cicho. Ile jeszcze to potrwa? I jak ją oduczyć żeby tych podpasek nie wrzucała do kibla bo już mam dosyć wyciągania ich gołymi łapami.POMOCY!

Odnośnik do komentarza

To widać ,że jesteś pod pantoflem...,ponoć niektóre kobiety są podenerwowane w czasie okresu ,a jeszcze jak wiedzą ,że mogą bezkarnie wyżyć się na partnerze...,
masz to na co sobie pozwalasz,
a już z tymi podpaskami,żenada,może specjalnie je wrzuca żebyś wyciągał,

tak to jest w życiu jak się ma dobrego partnera nie potrafi się go uszanować.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

aż mi się wierzyć nie chce w to z podpaskami... Jeśli rzeczywiście tak robi to każ jej samej je wyławiać z toalety, podejrzewam że jak wyłowi jedną to jej się ode chce.
Co do tego jak przetrwać okres, to jest kilka metod. Albo schodzisz z drogi :P albo próbujesz z nią pogadać. Aczkolwiek radziłabym rozmawiać z nią po skończonym okresie.

Odnośnik do komentarza

Ten caly PMS ze wszystkimi swoimi objawiami to przereklamowana sprawa. Tylko pretekst rozkapryszonych ksiezniczek do bezkarnego, bezgranicznego wyzywania sie na partnerze. Dojrzala, rozsadna kobieta wie, jak sobie poradzic z nieprzyjemnymi objawami okresu i nie robi awantur mezczyznie. Nie musi przeciez tryskac humorem. A bedac facetem trzeba wykazac sie wyrozumieniem, ale to nie oznacza, aby pozwalac sobie wejsc na glowe. Postaw sprawe jasno, inaczej bedziesz zawsze pod pantoflem, a taka "miesiaczke" bedziesz mial co drugi dzien (albo i czesciej).
Jest taka piosenka w repertuarze Marka Grechuty - "Nie dokazuj, mila, nie dokazuj..." ;)

Odnośnik do komentarza

piszę Ci jako kobieta okres i PMS jest ciężki do przeżycia i wtedy rzeczywiście nerwy są, ale dorosła kobieta umie nad tym zapanować. Tak jak pisze Elbii nie musi tryskać humorem ale przynajmniej stara się kontrolować. Pogadaj z nią i wyjaśnij że nie jesteś workiem treningowym

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna Wdowa

bicie nic Ci nie da a tylko stracisz szacunek kogokolwiek. Wiesz, że nikt nie szanuje damskich bokserów.
Pogadaj z nią, a jeśli myslisz tylko o przemocowym rozwiązaniu to radzę odejść od niej.... najlepiej zaszyć się gdzieś w jaskini i z niej nie wychodzić

Odnośnik do komentarza

czas przed miesiączką i w czasie miesiączki jest bardzo nerwowy dla kobiety, najlepiej to zostawić ja samą i się niepotrzebnie nie odzywać.
o wszystkim w związku trzeba rozmawiać, ten temat też nie powinien pozostać gdzieś w zapomnieniu, do wszystkiego można się dostosować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...