Skocz do zawartości
Forum

Jak podrywać i uwodzić kobiety?


Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem wszytskie podreczniki o podrywaniu i uwodzeniu ekspertow jak to jest? ja na swoj sposb prubuje i roznie wychodzi.Co trzeba wiedziec o podrywaniu mam przyjaciol przez net a dziewczyny nie mam co psycholodzy na to powiedza uwodzenie i podrywnie od ekspertow kurs i szkolenie czy warto?Nie wiem od czego zaczac poderwac dziewczyne czesc chce sie zapoznac spodobalas mi sie i takie tam czy jak?

Odnośnik do komentarza

Na początek przestań być takim ignorantem. Kennetch ma rację, przecinki, spacje i sens w zdaniach są potrzebne :)

Jeżeli chcesz płatny kurs, który nie zrobi z Ciebie jakiejś pseudo super-maszynki do podrywania kobiet, a wartościowego, pewnego siebie faceta, polecam kursy Pawła Grzywocza.

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

Psycholog nie bedzie Cie uczyl jak podrywa sie kobiety, tylko postara sie znalesc przyczyne problemu z jakim sie borykasz, bo na ta chwile stwierdzam, ze potrzebujesz nabrac pewnosci siebie. Z podrecznikow nie dowiesz sie jak to sie robi, poniewaz nie ma na to regul... Kazdej kobiecie podoba sie indywidualny styl zachowania mezczyzn... Gdy znajdziesz tą jedyna, to serce Ci podpowie jak sie do niej zblizyc i co robic, uwierz mi, ze wtedy pojdzie Ci jak z przyslowiowego "płatka"..Gdy kobieta poczuje, ze masz wobec niej dobre intencje, z pewnoscia bedzie chciala nawiazac z Toba blizszy kontakt...

Odnośnik do komentarza

Pietuch :D Radź, radź, radź - piszesz bzdury, idź już spać!!! :D Na wszystko są reguły. A "ta jedyna" to często dwoje zdesperowanych samotnością i zakompleksionych ludzi! Boże!! Codziennie widzę toksyczne związki ludzi, który trzymają się "tej jedynej", tylko dlatego, że nie wierzą, że kogoś sobie jeszcze mogą znaleźć i boją się samotności. Nie twierdzę, że to co piszesz jest niemożliwe. Jasne, że jest. Ale pomyśl. Uczysz się matematyki, żeby lepiej coś obliczać. Uczysz się geografii, żeby lepiej znać świat. Uczysz się o pewności siebie, asertywności, o relacjach międzyludzkich, żeby lepie sobie z tym radzić, być szczęśliwszym, nie pakować się w toksyczne związki... lista pozytywnych rzeczy jest baaardzo długa.

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

nic na siłe :) jesli dziewczyna widzi nachalnego chłopaka,to ją zwykle zniechęca.Nie zaczynaj rozmowy z dziewczyna "czesc spodobałas mi sie,umowimy sie?" bo to jest płytkie.Warto czasami zauważyć czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana.Możesz przez chwile jej się przyglądać,jeśli Wasze spojrzenia się kilkakrotnie spotkają,wtedy się delikatnie uśmiechnij i zobaczysz,kiedy odwzajemni uśmiech możesz podejść i się poznać czy po prostu zacząć rozmawiać,ale nigdy nie wyjawiał swoich zamiarów na początku (spodobałaś mi się,chcę Cię poderwać i sie z Tobą umówić...)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że żadnych kursów czy podręczników na podrywanie nie trzeba. Wystarczy jak chłopak jest miły, przepuszcza kobiety w drzwiach, szanuje drugiego człowieka, jest porządny i zadbany. Zapach też odgrywa tutaj istotną rolę. Wartościowa dziewczyna zwróci uwagę na takie niby nic nie znaczące rzeczy.
Anna 100 ma rację, dziewczyny nie patrzą przychylnym wzrokiem na nachalnych typów. Po prostu niektóre dziewczyny męczą się takim zachowaniem płci przeciwnej.

Odnośnik do komentarza

Głupio robisz że czytasz takie rzeczy. Jeśli chcesz coś powiedzieć dziewczynie to szczerze, a nie brać jakieś gotowe teksty. Jeśli podoba ci się jakaś dziewczyna zaproś ją np. do kawiarni na czekoladę. Gdy się już lepiej poznacie możesz powiedzieć jej że ci się podoba. Żeby zrobić na niej wrażenie możesz też napisać dla niej jakiś ładny wiersz albo dać jej kwiaty :)

Odnośnik do komentarza

Za tematem posta Jak podrywać i uwodzić kobiety? kryje się dziecięca naiwność i chciejstwo, że mogem mieć każdom dziewczynem bo chcem tylko muszem poznać sekret jak to zrobić. Dzieci snują takie fantazje chcem mieć samochodzik i klocki i karabinek i to będem mieć bo ja chcem.
O ile mamusia czy tatuś mogą faktycznie kupić dziecku strzelbkę i samochodzik i klocki ;) o tyle nie ma opcji aby każdy mógł poderwać każdego bo chce. Autorzy pseudo poradników mają zbyt na swoje publikacje, ponieważ desperatów nigdy nie zabraknie i stanowią oni niewyczerpaną niszę rynkową. W tym miejscu gratuluję talentu pisarskiego tym, którzy potrafią sklecić taki poradnik! ;)

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...